Skocz do zawartości

jak wyrenderowac animacje w enginie gry


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli zapuszczę render animacji prosto z programu 3d renderowanie będzie trwało kilka dni. Zależy mi na czasie. Czy można wykorzystać engine gry do wyrenderowania animacji? Filmiki w grach wyglądają dobrze, a renderują się w czasie rzeczywistym. Który engine jest godny uwagi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Który engine jest godny uwagi?

 

Unreal Development Kit - http://www.udk.com

 

Ale nie sądzę żebyś zaoszczędził czas, strawisz długie godziny na eksportach i zorientowaniu się w systemie, chyba że ktoś z forumowiczów poprowadzi Cię za rączkę.

 

Lepiej poproś znajomych żeby udostępnili Ci swoje komputery - zainstaluj na każdym odpowiednią wersję swojego ulubionego darmowego programu i poproś żeby renderowali w nocy, albo kiedy są w pracy. Najlepiej działa w akademiku ;]

 

W zależności od tego jaka to animacja, Octane render może też uratować Ci skórę. Kosztuje 99 euro ale jest wart każdego centa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. UDK jest ciekawy i jest o nim dużo informacji, więc nauka idzie sprawnie.

Jedyny problem, na który jak na razie nie mam rozwiązania to import tracku kamery do UDK.

 

Czy ktoś może podpowiedzieć jak poprawnie zaimportować ruch kamery z innej aplikacji do UDK? Próbowałem przez Collada, ale osie się nie zgadzają i nic z tego nie wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności