Skocz do zawartości

Time to End


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Fajne reflecty ale nieco sztucznie cala pracaka wyglada. Przedewszstkim czarne ostre cienie (grrrrrr). :) Przydalyby sie wieksze bumpy. No i klimat..nad tym musisz popracowac.. Klimat jest najwazniejszy.. Tak dla ciekawosci (a moze dla jaj) pozwol ze dam linka do mojej pracki, ktora jest podobna do tej. Ale maly szczegol...:D zrobilem ja 3,5 latek temu, kiedy raczej nikt ni mial pojecia o GI i nie bylo takich bajer efektow i renderow jak teraz. A mimo wszystko nawet dzisiaj wyglada niezle (ghhhmmm - dziwne) ;) Jezeli ja robie pracke (jakiegos rendera) to musi byc klimat i z tego co pamietam (bo tera nie robie takichrenderow) wychodzilo mi to... wiec KLIMAT bajerandzki musi byc !!!

http://maggemx.republika.pl/magiczna perla.jpg

 

[Edited on 24-2-2003 by MaggeM]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu widac ze render jest z Mentala - piekny raytracing. No ale dodam to samo co wszyscy - brak klimatu, cienie strasza swoja \"ciemnoscia\" i ostroscia krawedzi, a w szkle klepsydry rysuja sie zupelnie psujace nastroj bliki dodatkowych lamp, no wlasnie - po co dodatkowe lampy? Swieczka ma byc tylko!

Prace tego typu po prostu musza zawierac w sobie jakas delikatna tajemniczosc - opowiadac jakas historie itp. Sprobuj cos z tym zrobic - ladne refleksy to nie wszystko :)

BTW przeciez Mental ma wbudowane GI prawda?

 

pozdr

Marek

 

p.s.

tez kiedys zrobilem klepsydre i swieczke jednak zupelnie bez klimatu - tylko w ramach cwiczen modelowania i testow renderera... Jak odgrzebie ja w domu to zamieszcze linka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności