Skocz do zawartości

[Współpraca] Międzynarodowy serwis-gra SF [grafik 2D/3D]


Gość Draxus

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Draxus

Witam Serdecznie

 

Podziwiając świetne prace wielu z Was postanowiłem napisać z propozycją współpracy przy nowatorskim i myslę bardzo fajnym projekcie, kierowanym do fanów SF.

 

Projekt przez nas tworzony łączy w orginalny sposób elementy serwisu społecznościowego poświęconego tematyce science-fiction z elementami gry RPG w przeglądarce.

Projekt przezaczony będzie do użytku międzynarodowego (kilka wersji językowych).

 

Poszukuję grafika (2D, concept-art., ew. elementy 3D) któremu bliskie są tematy SF, kosmos, wielkie okręty gwiezdne, magia zaklęta w przestrzeni kosmicznej. :) Poszukuję fascynata, który potraktował by udział jako przygodę, frajdę i przymiarkę do kolejnych być może współnych, większych projeków.

Projekt jest niekomercyjny w obecnej fazie, w przyszłości będzie miał oczywiście przynosić zyski. W związku z tym zamiast wynagrodznia z góry, mogę zaoferować procetowy udział w przyszłych zyskach. Projekt tworzony jest przez grupę pasjonatów.

 

Obecnie działa już strona w wersji V.O.1 będąca czymś na zasadzie wczesnej bety.

Serwis posiada już częściową funkcjonalność ale część elementów dopiero jest tworzona. Ma też w zasadzie zero grafiki, na którą dopiero czeka. Na stronie w dziale O projekcie więcej szczegółów.

http://starshipsanctuary.com/pl/

 

Jeśli moja propozycja zainteresowała Cię, proszę o kontakt.

 

Pozdrawiam ciepło

Jakub „Qba” Niegowski

e-mail: [email protected]

GG: 3941126

Edytowane przez Draxus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Popular Days

Popular Days




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności