Skocz do zawartości

Programy 3d


Gość the_d

Rekomendowane odpowiedzi

Gość the_d

Od jakiegos czasu bawie sie w 3ds max. Wiem ze nauka obslugi programu do grafy nie jest proste i nie da sie tego zrobic na szybko. Bo np Corela photo-paint odkrywalem przez 2 lata i jeszcze teraz potrafi mnie czyms zaskoczyc.

 

Ale wracajac do tematu proboje rozgrysc 3ds ale totalni mi on nie lezy. Nie wiem jak dla mnie jest on bezbadziejnie pomsylany.

 

Jak zna ktos jakis inny latwiejszy/przystepniejszy/lepiej opisany program do grafy 3d (dobrze zeby mial tez opcje animacji) to byl bym wdzieczny za podanie nazwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość jagi

jezeli twierdzisz ze MAX jest zle zrobiony to sie mylisz, Grafika 3d to nie jest jakis tam Corel, sciagnij sobie jakąś knige o max-ie na napewno wyjasnia sie wszystkie twoje watpliwosci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja droga ja nie znam innego progamu jak max i jestem wnim od roku i siedze co rano i co wieczór około 4 godzin próbuje tworzyc przerózniaste rzeczy hehe i ucze sie cały czas sie ucze , Jets ciezko to sie zgadza rozgysc nie ma sensu poprostu próbuj z nim współdziałc a nie walcz podaj sie wyorazni i spokojowi ( ja to mówie z nerwów na maxie mam jzu nowa klawiature) hehehe ale juz si eopanowuje i jest spokojniejszy nie stworzyłem nic super jeszcze bo nieche od tak super czegos tworzyc chce sie nauczyc , jak narazie chce umiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaden progr. do 3d nie jest prosty-trzeba sie z nim oswoic a dopiero po pewnym czasie jak zaczniesz myslec innymi kategoriami dostrzerzesz szereg rozwiazan i udogodnien-mnie max zadawala bo mozna w nim wszystko hey

ps. jest taki pr corela nie pamietam ale jest prosty tylko nic wnim nie mozna zrobic i jest pseudo 3d-te powazne aplikacje musza \"umiec\"wszystko dlatego to taki kobylki-ten tekst to jakas super produkcja(jak na mnie-zwykle pisze krotko)

ps.3ds jest dobry-zobacz prace w galerii tylko nie trzeba sie zalamywac hey2;)

 

[Edited on 24-2-2003 by Tomek Kosiorek]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności