Skocz do zawartości

MASKOTKA: Orion VS Timoti VS Sebfx


TIMOTI

Rekomendowane odpowiedzi

Oto początek mini bitwy na maskotki :)

Termin rozpoczął się dzisja i trwa do 14-7.

Wymagana jest jedynie maskotka ale co nie przeczy że możliwość zrobienia jest otocznia dla niej.

Było aż tak wielu zgłoszonych to tej minibitwy że zostaliśmy tylko sami [Orion i Ja] :) Dobra dobra nie będzie niepotrzebnie kreował tych niewymyślnych słów...

Zaczynamy

 

 

 

 

[Wyedytowany dnia 7-7-2004 > TIMOTI]

 

[Wyedytowany dnia 9-7-2004 > TIMOTI]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 95
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Info:

 

Będzie to maskotka takiego fajnego kolorowego miśka..

Nie korzystam z żadnych blueprintów tylko podstawie pod monitor miśka i to mi chyba wystarczy.Chociaż będzie to dla mnie duże wyzwanie co za tym idzie chce z tej minibitwy coś się nauczyć więc spodziweajcie się często renderów..

Rendery potem bo ide spac :)

 

 

mis1.jpg

 

1 render

Czekam na opinie :) Wiadomo że super nie będzie bo nie umiem dobrze box moedlingu ale przynajmniej się wprawię trochę

 

[Wyedytowany dnia 7-7-2004 > TIMOTI]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest jednak co pokrytykować.

 

Denne tło zdradza u Ciebie ciągoty do tandety, interesujące jest że ów obiekt (będący jak mniemam głową misia) jest zalany nieziemsko spłaszczającym skyligthem co z reguły nie daje to możliwości wyczucia formy czy detali... Jednak w tym przypadku niezbyt to przeszkadza... Ten walec z extrudami sprawia wrażenie jakbyś nie miał bladego pojęcia o bryle twarzyczki misia. Zastraszające jest że obdarzyłeś nas aż trzeba rzutami na to coś... W najlepszym wypadku wróżę misia ala zsrr (z worka po kartoflach), po niebywałych przejściach zwieńczonego kuriozalnym oświetleniem i przypadkowym ujęciem.

 

No to tyle, krytyki. Teraz zrób nam na złość i wyprodukuj fajnego stillka ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gotham to nie głowa tylko tłów z nogami :)

 

Widze że nie pozostaje mi nic innego jak zacząć od nowa :(

Ale postaram się wpaść na genialny pomysł [lol] i jakoś zabrać się za to lepiej czasu nie wiele więc musze szybkjo coś wykombinować..

Mam wtedy jedno pytanie można gdzieś zdobyć rendery maskotki misia jakiegoś czy niet ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już właśnie wrzucam konspekt mój bo nie będzie to misio :)

te uszy co narysowałem inaczej zrobie bo teraz na lepszy pomysł wpadłem i różki albo jakieś czułki dodam...

Hmmm mam nadzieję że końcowu rezultat dobrzę zrobię a tej czapeczki możę potem nie być jeszcze pomyśle :)

 

Ps Orion wrzuć coś :)

 

 

maskotkanew.jpg

 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drug TY się zawsze do słowa doczepisz :) no koncept lepiej !!?:)

Dirty w tym chodzilo tylko o pokazanie co będzie a nie o staranie się -no tak jak mówisz robilem...

Kx oby tak nie bylo jak mówisz !!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no lipa sie wkopałem w błoto....krotko mówiąc! :)

A wycofać się nie moge chociaż coraz mniejsze mam chęci bo zamiast jakieś wskazówki to tylko najerzdrzanie [które stało się już normą]

A nie moja wina że sobie jeszcze dobrze z grafiką nie radze i to jeszcze tym bardziej w moedlowaniu postaći bo z pomieszczeniem bym sobie poradzil ale to jest trudniejsze...Możecie mi jakiś koncept zarzucić bo ten co zrobiłem stwierdzam że też lipny albo jakieś referencję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

timoti nie badz mietka rura ...do roboty ile zrobisz tyle twoje moze sie ktos podlaczy...zreszta co to za nastawienie nie mam pomyslu ??...to jak ty chciales siasc do bitwy ??? przejdz sie do empiku poogladaj ksiazeczki dla dzieci i juz...ino zeby jakies efekty byly jutro :D

poz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po bitwie jednak nie będzie bo mam zmaiar coś wymodelować tylko pomysł musze złapać ale to jutro dopiero bo teraz nie mam czasu...

Najwyżej jak nikt nie dołączy to zmierze się sam z soba ze swymi słabościami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu niby tylko Orion ma spijać śmietankę?

 

Idąc dalej tymi rozważaniami... Skoro Orion nie przystępując- zwyciężył- wszyscy jesteśmy zwycięzcami :).

 

 

[align=center]Timoti vs. Reszta świata 0:1[/align]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o co wam chodzi? ja się nie wycofuje !!!!!!!

Ja walcze do upadłego !!!!!!!!

A nie wiem czy Orion przystapi czy nie ale mam nadzieje że tak bo mowił że będzie !

 

Jeszcze termin nie minoł i napewno coś wyskrobię !!

Nie dzielcie skóry na niedźwiedziu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak robię tego misia bo nie mam na nic innego pomysłu [znaczy pomysł może mam ale bym nie umiał wykonać :) ]

 

Mi się wydaję że jak futerko to zakryję to będzie ładnie wyglądał bo jeszcze futro w różnych kolorach będzie Co sądzicie.

Chociaż jak znam życie zostane za to zjechany...:/

 

 

 

mis2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebfx Pewnie fajnie jak coś wrzucisz...

 

Kris_R dzięki za wskazówke pomyśle nad pozą aa spójrzcie czy te nogi teraz lepsze są czy nie ? Bo on ma takie dłuże nogi i futro też załatwi sprawe...

Tylko co do rąk nie jestem pewny bo ma on takie spłaszczone w rzeczywistosci ale ćoś chyba źlę wyszło..Jak by na końcu były zaokrąglone a reszta tak jak jest to chyba by lepiej było co ?

 

ooo już pomysła mam co zrobię a mianowcie kilka maskotek misiów co tanczą break-deance :) Takie tam różne pozy z Nimi....

 

 

7p.jpg

 

http://graftimoti.w.interia.pl/7p.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nogi lepsze co do rak zrobilbym bardziej pulchne splaszczone nie ciekawie wygladaja

 

swoja droga fajnie by wygladal w skorzanym ubranku z plastikowa pilka w pyszczku :D

 

[Wyedytowany dnia 9-7-2004 > rowr]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowr dzięki sprobuje zrobić takie też ale spłaszczone też i wtedy powiecie w których lepiej..

Nom napewno by fajnie wyglądał ale z ubraniem bym sobie nie poradził bo nigdy nie robiłem....

 

A w sumie fajnie taką animke zrobić że wszystko wygląda jak prawdziwie i jeszcze tak niby amatorsko kręcone kamęrą i wtedy że maskotka nagle ożywa i zadymę robi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam Tyle Orion przystąpi do bitwy a tu niepotrzebne zamieszanie się z tego powodu zrobiło...ale wteyd jak ktoś chce jeszcze to szybko napiszcie i zmienie nazwe topica...

Ps Sebfx Ciebie już też dodaję bo się pisałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pomysł ciekawy... nie wiem czy znasz animkę Daniela Martineza Larry, gdy Pepe ożywa.... to świetna zabawa... ale technicznie jest to spore wyzwanie... pomysł może gdzieś sobie zapisz.. bo jest super... gdy technicznie się rozwiniesz, możesz do nie go wrócić... na razie skoncentruj się na miśkach break-dance!! :)) To też dobre... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieznam tej animki a gdzie można ja zobaczyć ?

 

Sprobuje jutro z sierścia i z łapkami i zapodam a już jak to skończe to skoncentruje sie na pozycji i komponowaniu..

Tylko mam pytanie jak w shag-fur robie się sierść róznego koloru ? Może jakiś tutek ?

Bo chodzi mi że na brzuchu i nogach i uchu różnego koloru musi być sierść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest animka o której mówiłem...

 

http://www.3dluvr.com/pepeland/index.htm

 

W dziale animata znajdziesz na pewno: nazywa się \'Pepe\'

 

Co do shaga, to kolor futerka zczytywany jest z kanałów mapowania, więc musisz najpierw obiekt zmapować i pokolorować tak, jak chcesz, aby futerko wyglądało... na brzuszku inaczej, na łapkach inaczej... itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności