Skocz do zawartości

WiP new version??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam propozycje aby forum(wip) bylo bardziej przejzyste mozna by zrobic 2 tematy wip 1- WIP tylko dla rzeczy organicznych a 2-WIP dla rzeczy nieogranicznych

moim zdaniem to by upozadkowalo forum i ci kturzy nie lubia nazekaja na samochody mieli by \"wlasne\" forum

ps. takie cos jest na forum 3dtotal

co sadzicie o tym????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hmm ja nie mam problemu z poruszaniem sie po vipach, np: napisane - samochód - nie wchodzę:P uwazam prawidłowe nazewnictwo w zupelnosci wystarczy.

Coś sie ostanio mnożą propozycje nowych działów, tu dla początkujacych, tu dla samochodów... skonczyłoby się na tym ze w każdym byłaby jedna praca:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boze Marcin nie uwazasz ze gadanie w stylu: to juz bylo i zli admini sie nie zgodzili, jest po prostu smieszne? obraz sie na cale forum za to ze tak nie ma. Jesli pomysl jest glupi to nie przechodzi, proste prawda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat wielokrotnie poruszany, ale bez wiekszego poprarcia nie wsrod adminow,ale samych uzytkownikow.

 

Ta propozycja, troche sie jednak rozni od propozycji - poczatkujacy i nie-poczatkujacy. Podzial na organiczne i nieorganiczne watki wydaje sie byc sensowniejszy bo mozliwy jest jakis sensowny podzial, ale jak zostalo powiedziane i w tym watku - tematow w WIP nie przybywa dziennie 100, 200 czy 300. W tej chwili zalatwiane jest to poprzez odpowiednie nazewnictwo watkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i tak ale to nie chodzi tylko o przyrost tematow....mi sie wydaje ze by bylo wszystko ladnie upozadkowane

na innych forach (np. 3dtotal) tez nie przybywa 100 tematow ale jest to lepsze lepiej mi sie patrzy wszystko widac

a tutaj jest tak wszystko na kupie zmieszane itp.

takie moje zdanie

nara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzut okiem na pojazd, postac i scena jest w zupelnosci wystarczajacy. Poza tym organika by swiecila pustkami, a nieorganika by byla cala pelna. Wiec co za roznica jesli masz jeden czy dwa dzialy skoro to co teraz jest w WIPie by sie przenioslo prawie w 100% do nieorganiki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności