Skocz do zawartości

New portfolio


Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

heh, jestem... noi zalamka:)

 

zadne linki mi nie dzialaja, wiec nie mam pojecia jak tam dalej to wyglada, ale na glownej AZ dwa zdania i 4 byki na dzien dobry widze... sweeet

 

doktorze- zostawilbym \'made\' bo jest tam konkretna data obok tego. poza tym \'a new design\' i \'the website\'

2nd zdanko tez bym walnal z artiklami- \'The site has a new domain - www.pablo3d.net\'

to tyle ode mnie ;)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dirty czayzbys nie byl z Polski. Rodowity Anglik/Amerykanin itd?

Bo widze ze uchodzisz tu za specjaliste od Angielskiego...

Co do stronki.. Srednia. Wszystko bardzo proste ale ladne. Nic zaskakujacego poza niedzialajacymi linkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu do wczesniejszych wersji jest lepiej ale to ciagle nie to. Podoba mi sie ta prezentacja prac na gorze (ten naglowek), bardzo przypomina ten z Evermotion, wcale nie mowie ze to zle - dobrze bo mi sie to podoba ALE... zeby ktos Ci nie pisal wiecej \"przemysl sobie czy chcesz sprzedawac tym sajtem tandetne efekty flash czy swoje prace\" reszta strony musi tez cos zawierac i jakos wygladac. System newsow, czcionka to musisz poprawic. W sumie klawisze tez. Nie wiem co Ci doradzic konkretnie, moze tylko tyle zebys poogladal katalogi www...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie będę powtrzał tego co już zostało powiedziane, tylko powiem że prawdziwe portfolio nie ma banerów reklamowych. Te dupcliki,które masz po prawej stronie w żaden sposób nie komponują ze stroną, a wręcz naruszają jej harmonię. Portfolio powinno być harmonią barw i stylów, niczym wyspa odłączona od reszty lądu powinna pozwalać na oderwanie się od szarej rzeczywistości, urzekać pięknem dziewiczej przyrody, napawać inspiracjami. U Ciebie tego nie widzę. Napis welcome powinien pojawiać się tylko raz, a obrazki powinny zmieniać się jeszcze wolniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za commenty.

-dzialy nie dzialaja bo pisalem ze nie dzialaja ;p tylko Contact

-angielski..nigdy sie go nie ucyzlem wiec jest jak jest

-design hmm no zobacez co mozna jeszcez poprawic

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

\"angielski..nigdy sie go nie ucyzlem wiec jest jak jest\"

 

Wiec po jaka cholere silisz sie na angielski, skoro go kaleczysz?

Ty tego nie widzisz, ale to naprawde wyglada zalosnie. Skoro celujesz w Zachod, to wypadaloby sie ladnie ubrac, a nie zakladac krawat Samoobrony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności