Skocz do zawartości

Metalurgia + Krytyka


Rekomendowane odpowiedzi

Prosze dzis daje wam wolne pole do popisu prosze jak ktos ma cos do powiedenia to dla mnei mzoe mówic wszystko ja wszystki ebłędy znam tej pracy ale jak ktos mi powie ze widzi jeszcze cos nie tak hehe to pogratuluje czeka na waszeee odpowiedzie Acha praca jest moje wiec powiedzcie czego brak lub moze czego jest nadmiar ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

to jest dzial bitwa :) i jakos tak dziwnie mi twoja pracka tutaj nie pasuje (moze VIP byl by odpowiedniejsy )

 

no ale skoro joz pisze to skrytykuje :)

 

niewiem co to ma byc :O

 

w sumie jest napis cusik co przypomina wazony (tyle ze z metalu :) i niedoparacowany efekt star :(

 

modeling na bardzo niskim poziomie materialy rowniez

powiem szczeze niema tu nic co moglo by mi sie spodobac

 

sorki ze tak ostro ale life is brutal :)

oczywiscie rozumiem ze to poczatki :) wiec sie nie zalamuj i cwicz

 

skoro wiesz ze pracka ma mnostwo bledow to poco ja pokazujesz ?

nie lepiej wystawic cos z czego jestes choc w miare zadowolony ?

 

wtedy gdy ktos by ci powiedzial \"swiatlo w tym i tym miescu jakos dziwnie sie zalamuje a pozatym cusik tam sie rozjezdza\" to pomyslal bys sobie - o w pyte ma dran jeden racje przegapilem to (co sie zdaza gdy patrzysz nacos godzinami :)

 

pozdrawiam

 

ps.mam nadzieje ze niemasz dziewczyny bo pozniej dostane listy z pogrozkami heheh ;)

trzym sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buahahahah ja czekam na powarzną wypowiedz co widzisz lub co nie widzisz co to jest to ja wiem to moja kiedys tam 1 praca która osmieliłes sie wam pokazac co czlowiek robił jak sie uczył kumasz hehe i dobrze ze masz włąsne zdanie bardzo szanuje to co napisałes dzienkas za wypowiedz heh i nei ejstem zły poto jest ten wątek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze

 

To byla jak najbardziej powazna wypowiedz

 

 

\"czekam na powarzną wypowiedz co widzisz lub co nie widzisz\"

 

tu jest za malo do ogladania by mozna bylo cokolwiek ci powiedzic (hyba ze chcesz zeby ktos pokierowal cie za raczke)

 

pozatym bodajze w dziale \"na luzie\" ludzie pokazywali swoje poczatki wiec czeba bylo tam to wrzucic

 

po drogie

 

skoro \"to moja kiedys tam 1 praca która osmieliłes sie wam pokazac co czlowiek robił jak sie uczył kumasz hehe \"

 

tak \"kumam\" i mam dla ciebie propozycje podziel sie tym co tworzysz obecnie zamiast pokazywac rodzace sie w bolach pierwsze twory

 

bo jak tak dalej pojdzie to ludzie beda pokazywac tutaj box\'a i pytac sie czy dozo w nim bledow i czy jest ladnie oswietlony

 

pozatym owazam ze to co pokazales wogole jest bezplciowe i nie widze w tym zadnego pomysl

 

poprostu siadles zaczoles cos robic i cusik wyplules z siebie

 

No i na koniec zglos sie do moderatora o przesuniecie postu bo ten naprawde tu nijak nie pasuje

(o ile wiem nie zostal podany kolejny temat bitwy - czyli obecny jest teraz \"ogien bitwy\" a twoja pracka ma malo - , nie sorki \"nic wspolnego z tym tematem\"

 

i niemysl ze chce byc zlosliwy naprawde bede czekal teraz z wypiekami na twarzy na twoja droga odslone i zycze ci tego by powaliola mnie na kolana i pokazala mi jakim jestem gborem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaucc , nie jestes gburem mniemam ze masz racje , mozliwe ze to ja przegiłem tu pałe , w zeczy samej nie powinienem tego badziestwa tu pokzywac le myslałem ze chciasz odcien metalurgi mi sie udał kurdee , widocznie nic w tym czyms nie jest dobre heh mówi sie trudno nie ta to inna teraz sie postaram i wywale powaga cos konkretnego ok

Umowa stoji ze pokazesz sie tu i powiesz omówisz moją prace ??

Ja bede z przyjemnoscią czekał na twój komentarz

Ale i ja chciałbym zobacyzc gdzies twoja prace hmm poszukam jej oki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mam być szczery to malo tu rzeczy jest dobrze( sory zetak mowie, ale lepiej wytknioać błędym, zeyś ich potem nie popełniał)

-kanciasto

-wszystko wisi, beż ladu i składu

- te odblaski to raczej tylko odejmukją realizmu

-ten metal jakoś ma spectaculara dziwene duzego( zbyt riozległe rozmycie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde macie racje w tej pracy wszytsko jest doniczego hmm robie sobie teraz cosik ale nie zabardzo wiem jak ja mam to uczynic bo wiecie aj nie mam pojecia jak sie ucina poligony ( chyba oto chdozi ) znaczy sie całe kretki jak uciąc jedną kratke na pół wiecie i takie tam do dokładniejszej obróbki wiec jak to sie robi ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności