Skocz do zawartości

Zatrudnie ludzi do tworzenia Studia od zera


Gość Kargul

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Szukam paru osób z umiejętnościami, pasją do gier i ich tworzenia . Wizja studia - tworzyć ambitne gry, dla dojrzalszego gracza, jednak pierwszy projekt lub dwa to mogą być bardziej casualowe/prostsze ( ale nie dla dzieci ), aby zdobyć doświadczenie na poważniejszy projekt .

Mój osobisty wkład - game design, concept art, grafika 2d i teksturowanie jeśli będzie taka potrzeba . Doświadczenie - 20 lat młócenia w gry, amatorskie projekty Trinity i Sigonyth (RIP) oraz praca w City Interactive .

 

-------------------------------------------

 

Chcę aby studio rozwijało się powoli i organicznie, dlatego na początek szukam tylko 2 osób :

 

-Programisty

-Grafika 3d

 

Bardzo mi zależy aby załoga się dogryzła i miała dobrą "chemię", za jakiś czas zatrudniłbym kolejne 1-2 osoby .

 

Wymagania :

 

- Ogarnięcie w swojej dziedzinie pracy

- Pasja do gier . Prawie tak samo ważne jak twój skill

- przeprowadzka, praca zdalna odpada

- pomysłowość

 

Mile widziane umiejętności poboczne, np. jeśli grafik 3d umie teksturować, a programista się nie boi html'a . Na początku przy małej ilości ludzi każdy pewnie będzie robił parę rzeczy .

 

Doświadczenie zawodowe będzie wielkim plusem ale nie jest wymagane .

 

Co oferuję :

 

- Praca jest płatna, więc pensje .

- Mieszkanie za darmo . Domek jednorodzinny, parę kilometrów za Kielcami, najbliższy sąsiad 100 metrów, naokoło trawa i krówki czasami .

- samochód służbowy ( na 80% ) do wyjazdów za miasto po zakupy itp.

- Twoje zdanie i opinia się liczy - szansa na bycie w trzonie teamu, nie bycie "pracownikiem nr 57"

- Luźna atmosfera pracy - nie mylić z "lenistwo tolerowane" . Po pracy grill, można się napić ( soku oczywiście ;) ) no i oczywiście gramy .

- Nowe służbowe PC dla pracowników

 

W tym samym budynku gdzie by mieszkał początkowy team będzie nasze studio, czyli do pracy będzie 2 metry, od łóżka do komputera. Styl życia podobny do studenckiego w akademikach, czy to jest plus czy minus to zależy pewnie od osoby .

 

Chyba że ktoś chce sobie wynająć mieszkanie i dojeżdżać to proszę bardzo (Albo po prostu mieszka w Kielcach )

 

--------------------------------

 

Mam nadzieję że cię zainteresowałem czytelniku, ta oferta pewnie nie jest zbyt typowa bo i praca by była nietypowa, nie przyszedłbyś do stabilnej firmy z tradycjami do biura w centrum miasta, przyszedłbyś pracować do miejsca gdzie przyszłość studia w dużej mierze zależy od ciebie . Jak dla mnie to duża szansa, i bardzo ekscytujące ( i ryzykowne ) przedsięwzięcie tworzenia czegoś z niczego . Bethesda zaczynała w piwnicy a Blizzard powstał za pieniądze pożyczone od babci . Osobiście parę lat temu gdybym miał do wyboru stabilnego molocha albo "dziki zachód" wybrałbym to drugie .

 

Zainteresowany ?

 

Napisz :

 

[email protected] albo zostaw PM tutaj

 

Proszę mi pokazać jakieś próbki swojej pracy, i napisać w czym jesteś mocny ( program 3d, język programowania itp ) i oczekiwania co do wynagrodzenia .

 

Proszę się nie wysilać o formalny styl , ja też celowo piszę to ogłoszenie "swoimi słowami" .

 

cześć !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Popular Days

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności