Skocz do zawartości

Tani tablet


Make My Day

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od zawsze lubiłem rysować. Ostatnimi czasy robię to dość często wciąż ćwicząc dobrą perspektywę i anatomię. Lecz mam jeden problem. Chciałbym na kompie sobie pomalować i pobawić się warstwami - do tego potrzebuję tabletu. Może mi ktoś doradzić jaki tani tablet mogę sobie kupić? Aktualnie myślałem o cenie 100-150 zł. Taki na sam początek, żebym zobaczył jak to jest. Była szkoła miała coś takiego, ale to jakiś plastikowy badziew, na którym rysowało się z wrażeniem bazgrania palcem po papierze ściernym. Tak więc doradzicie mi jakiś konkretny model?

Pozdrawiam,

Wojtek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Była szkoła miała coś takiego, ale to jakiś plastikowy badziew, na którym rysowało się z wrażeniem bazgrania palcem po papierze ściernym.

 

wlasnie idealnie opisales doswiadczenia rysowania na tanim tablecie :)

Nie wiem po ile teraz jest w polsce, ale zainteresuj sie Wacom Bamboo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem! Ojej, szczerze mówiąc akurat tą wersję Bamboo odradzam. :) Miałem z nią do czynienia, kiedy mój stary Bamboo się popsuł i oddałem go na gwarancji. Zaproponowano mi, że wymienią tablet na nową wersję Bamboo, albo zwrócą pieniądze. Wybrałem nowe Bamboo i otrzymałem wersję "Pen". Czyli chyba tylko do podpisów.

Dwa razy mniejsza ilość poziomów nacisku, brak klawiszy funkcyjnych na tablecie, brak gumki, z tego co pamiętam to i nie ma trzech wymiennych wkładów, które dość szybko się ścierają. Nie wiem w czym jeszcze gorszy, bo od razu zaniosłem go do sklepu z powrotem. :)

 

http://allegro.pl/tablet-graficzny-wacom-bamboo-pentouch-i1765085880.html jest droższy, ale myślę że warto dopłacić. Do tamtego się zrazisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za double posta, ale muszę o tym napisać.

Jestem teraz na wakacjach, ale wracam po weekendzie. Ciekawi mnie Wasza opinia i ocena tego tabletu Wacoma Bamboo.

http://allegro.pl/tanio-tablet-graficzny-wacom-bamboo-pentouch-i1764467922.html

Jako, że mam drobny przypływ gotówki mogę sobie pozwolić na nowego i oryginalnie zapakowanego. Co sądzicie? Brać go?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności