Skocz do zawartości

problem z renderem UVW map - w boxie krawędzie sa odsunięte od siebie


scd

Rekomendowane odpowiedzi

Renderuję dom. Komin jest kamienia [przykładowo]. Nakładam materiał na komin, UVW map -box, skaluję, wszystko na podglądzie jest ok. Gdy renderuję komin wychodzi jak złożone kartki ze szparami pomiędzy łączeniami. Widać przez nie wszystko co jest dalej. Zmieniałam materiał na inny kamień i to samo. Jestem początkująca, więc sama nie wiem od czego zacząć, żeby to złożyć. Szukam w necie i nic podobnego. Nie wiem nawet za bardzo z czym jest problem. Z modelami raczej nie, bo jest wiele elementów z kamienia i z wszystkimi dzieje się tak samo. Z mapą i ustawieniem.. nie wiem, inny kamień tak samo się robi, a drewno już nie. Render... wszystkie inne materiały są ok. Nałożyłam UVW map na wszystkie obiekty na raz, jednak robiłam to samo w przypadku drewna i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

taaak, jakbym mial byc wróżką i patrzyl w fusy z herbaty, to bym zgadywal ze material kamienia ma displace, owy displace nie ma wlaczonego continuity i scianki sie rozjezdżają od tego.

Ale jesli szukasz pomocy kogos innego niz wrozki, to naprawde przyda sie zebys napisala w czym pracujesz chociaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności