Skocz do zawartości

Składanie animacji.


Adamw

Rekomendowane odpowiedzi

Problem mam taki. Robię animacje w 3ds max 6 w formacie avi. Animacja w Windows Media Plater lub w RegePlayer albo w innych tego typu progamach wychodzi dobrze. Płynny, wyraźny obraz. Gdy jednak chcę złożyć więcej plików *.avi (tzw. klipów) w programie MS Movie Maker lub Ulead Video Studio 7, a nawet w Pinnacle 8 to animacje robi się wyraźnie nieostra. Znaczy, Pinnacle psuje plik z animacją. W Helpie nie znalazłem żadnych wskazówek w tej materii. Czy ktoś możę mi dać jakieś wskazówki lub rady? Adamw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

popatrz na parametry zapisu. moze jest wlaczona kompresja?

nie znam tych programow, ale z mojej skromnej wiedzy wynika ze najbezpieczniejszy \"niestratny\" format to microsoft DV avi.

 

[Wyedytowany dnia 12-7-2004 > kru]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej bylo by wyrenderowac wszystko do formatu plikow graficznych ja zapisuje w jpg. (wg uznania i prezznaczenia projektu). Nastepnie w Combustion pokazujesz sciezke gdzie znajduja sie pliki. Combustion widzi wszystko jako jeden plik (chyba ze zmieniles nazwe kazdego pliku). Odpalasz i renderujesz. Combustion ustawia taka sama ilosc klatek jak max, co za tym idzie nie musisz niczego skalowac na timeline.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozliwe ze chodzi takze o interlacing z tego co mi wiadomo w premierze i afx przy zapisie do formatow typowo telewizyjnych jest domyslnie wlaczony, jesli material idzie do tv proponuje zostawic tak jak jest (chyba ze bedziesz go dalej obrabial) a co do zapisu to polecam sekwencje targi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności