Skocz do zawartości

Night scene


Gotham

Rekomendowane odpowiedzi

Hi,

 

Jest to moja 4 praca tworzona plamę/mieszaniem kolorów. Do tej poty tworzyłem prace monochromatyczne.... Na razie nie mogę się w tej technice odnaleźć :/. Jak patrzę na kolory Lindy Bergkvist czy kreski Mulinsa to ręce mi opadają (razem ze szczęką). Bardzo liczę na świeże spojrzenie na tę pracę i jakieś spostrzeżenia jak mogę poprawić swój warsztat.... Co w ogóle mam z nim zrobić :\\. Cholera strasznie lubię 2D ale jakoś nie mogę sobie wyrobić stylu jak w 3D :\\.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Originally posted by Gotham

Hi,

 

Jest to moja 4 praca tworzona plamę/mieszaniem kolorów. Do tej poty tworzyłem prace monochromatyczne.... Na razie nie mogę się w tej technice odnaleźć :/. Jak patrzę na kolory Lindy Bergkvist czy kreski Mulinsa to ręce mi opadają (razem ze szczęką).

 

tak jak napisałem w poście poniżej Mam ten sam problem :) (BTW dzięki za rady !!! )

 

a wracając do pracy : bardzo fajna, szczególnie podoba mi się mroczny lekko psychodeliczny klimat ( to chyba przez te ciemne dynamicznie rozmyte konary drzew) Napisałbym coś więcej ale jestem ostatnio zmuszony do korzystania z modemu i musze się ograniczać (TPSA sux!)

 

[Edited on 26-2-2003 by marcoos]

 

[Edited on 26-2-2003 by marcoos]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze bardzo mi siem podoba gdyby nie jedna rzecz....jest bardzo ciemno...naprawde i nie ma praktycznie na czym sie skupic no moze na tym ze jak poraz pierwszy zobaczylem obrazek to oko ucieklo mi w strone dzrzew i po chwili dopiero zobaczylem postac :)...moze kapke to rozjasnij bo nie wydaje mi siem zeby rzecza rzucajaca sie w oczy byly drzewa do tego jeszcze nie pieknie narysowane tylko takie kreski pedzla rozmiar kolo 23 :P:P:P...BTW..moglbys kapenike zrobic ta prace glebsza...tak zeby bylo widac przestrzen a ja widze drzewa potem juz baaaaardzo jasno kolejne i niebieski a to powinno moim zdaniem byc czarno...szaro...blado szaro i niebieski...i mozesz sprobowac cos z Blurem porobic kapke rozmazac tyl wyostrzyc przod zeby byl efekt jakiejsc przestrzennnosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi,

 

Dzięki za komentarze. Oto updacik, chcę aby praca wyglądała jak wizja z najgorszego snu... Takiego gdy wiemy że nie ma nadziei na ucieczkę...

 

To chyba koniec bo nie mam czasu ani ochoty dalej coś z tym robić. Są nowe pomysły etc. No chyba że rzucicie jakieś fajne uwagi.

 

 

2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajna nastrojowa pracka moim zdaniem troche jak z \"odleglej krainy \"wspomnien ...rozmyte zamazane jak stara piesn o wielkim herosie ktorrego malo kto pamieta .....itd

w sumie dla mnie ta pracka niesie ze soba pewna historie zostawia pare watkow \"rozmytych\" niedopowiedzianych prze co jest dla mnie ciekawsze niz klarowne \"czyte\" wyraziste obrazy ...[jupi]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Gotham?... masz chłopie talent ale słabo u Ciebie z warsztatem...

 

...popraw troszkę oświetlenie ponieważ jest niekonsekwentne (zbroja-miecz) i zwróć uwagę na tworzenie się i długość cienia... popatrz również, że całe światło filtrowane jest na błękitno - natomiast u Ciebie jest ono częściowo błękitne - częściowo szare... są też lekkie niedociągnięcia w budowie gałęzi (no chyba, że jest to wypalony las..)

 

tak pozatym to więcej Ci nie powiem, ponieważ na korzyść obrazka działa to, że jest nieduży i ma 72dpi.

 

Jednakże chciałbym Ci pogratulować talentu artystycznego - szczególnie przy budowaniu klimatu. Trzeba również pamietać, że obrazy nie muszą idealnie odzwierciedlać rzeczywistości - mają za to oddawać wizję artysty i jego sposób postrzegania świata. I tu uważam przejawia się twój styl zarówno 3D jak i 2D....

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myśle że za duże jest rozmycie na 2 obrazku...ono mocno zaciemniło całość...na ostrzu mógłbyś zrobić duży odbłysk...poprawił by on klimat...może jeszcze do tego wszystkiego zoom blur...i efekt grozy murowany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej, ale mam poślizg w odpowiedzi... Ale lepiej późno niż wcale....

 

 

Wszystkim dziękuje za komentarze. :)

 

 

McsEb- W Paintnerze 7 i Photoshopie 7.

 

 

Hmmm, tego obrazka już nie będę poprawiać, ale zrobię jakiś nowy fajny, klimatyczny (w założeniach prace muszą być dobre, bo rzeczywistość dotnie je do normalności czyli lepiej niż jakby miało dociąć normalność do dziadostwa ;) ). Sporo trenowałem więc... Zobaczymy jak pójdzie. Na razie muszę skombinować trochę czasu aby skończyć figurkę dla zwycięzców bitwy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności