Skocz do zawartości

uruchomienie pliku .exe


Vit

Rekomendowane odpowiedzi

czy może ktoś podpowiedzieć jak przy pomocy action scriptu uruchomić plik wykonywalny .exe. ? Chodzi o to że robię prezentację we flashu i chce sobie podlinkować button tak aby po kliknięciu prezentacja zamknęła się a uruchomił się zainstalowany lokalnie program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

wczoraj rzuciłem okiem i nawet sprawdziłem. Na lokalnej maszynie flash ma dostęp tylko do własnego katalogu i jego podkatalogów. Nie wiem czy na maszynie działa java Script ale tak jak pisałem nalezy wykonać plik ini albo bat, ktory uruchomi aplikację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe pytanie ... w sumie sam Action Script tego może nie potrafi ale to potrafi Java Script, którego można odpalić z Flasha :) ... tak więc się teoretycznie powinno dać ... :/

Beny nie wiem czy dobrze zrozumiałem, a więc odpalam przy pomocy Action Scriptu skrypt napisany w JavaScripcie i z kolei z niego ładuje .exe ?

Jeżeli tak się da to czy możecie pomóc w zakresie jak uruchomić z ActionScriptu skrypt JS ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój zamiar był taki że mam program i chce go zaprezentować ale wcześniej chce aby przed nim uruchomiła się prezentacja firmy, stad wcześniejsze pytanie, ale jest może inna droga aby np połączyć plik flasha i .exe tak aby po jednym kliknięciu najpierw poleciała prezentacja a na koniec odpalił się program. dodam że nie mam możliwości ponownej kompilacji samego programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności