Skocz do zawartości

rings


Rekomendowane odpowiedzi

\"...Weselmy się i radujmy się, i oddajmy mu chwałę, gdyż nastało wesele Baranka, i oblubienica jego przygotowała się....\"

 

Apokalipsa św. Jana

 

 

 

Zrobiłem obrączki dla Pana młodego. :D

 

florian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ehh...dziwne.. to.. nie lepiej bylo po prostu zrobic bajerandzkich magicznych pierscieni z magicznymi napisami. To by bylo super. No i ten dof-blur - cos ty zrobil... wszsytko psuje.

Ogolnie wyglada fajnie i realistycznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na początek dzięki za opinie, mój procesor (bo o niego głównie chodzi) to P3 800 a zabrało to tyle czasu bo ustawiłem wysoki AA i DOF (rozmiar obrazka 1024x768), a jak wiecie te dwie rzeczy razem połączone dają długi czas renderingu, a odpowiadając na pytanie czemu to tak realistycznie wygląda ? hmmm... IMHO wszystko zależy od dobranych tekstur i oświetlenia, niekiedy od modeli, ale to zależy od tego co się robi, nie wszystko sprawdza się przy każdym projekcie co widzać bo nie użyłem tutaj nawet GI, jeszcze raz dziękuje za ocenę i pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jest za to luminosity, czego nie widac w avatarze Tomka K. :)

 

hmmm... a w ustawieniach tekstur zaznaczyles opcje, zeby bump-map miala wplyw na cienie i odbicia? bo z tego, co widze, to chyba nie...

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez Masz jak BYK na renderingu, ze to Brazil-a- jeszcze jedno nie gniewaj sie Florian, ze w moim okienku tez jest pierscionek-po prostu nie umialem go wczesniej umiescic- nie sciagnalem z Ciebie; ja jestem kultowym wyznawca \"Wladcy Pierscieni\" i \"Star Wars\"

pozdrawiam tomek:D

 

[Edited on 3-3-2003 by Tomek Kosiorek]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności