Skocz do zawartości

szkoła reklamy


fishfinger

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

1.gdzies tu nawet o niej bylo

2.co do stronki jakos za malo na niej informacji choc wykonanie ujdzie choc go nie kumam

2.5, W galeri radzil bym zmienic pracki bo w szkole na scianach widzialem o wiele lepsze

3.co do szkoly jak chcesz zdobyc papierek to wsam raz jak masz oczywiscie kase

4.Indexu mi jeszcze nie przyslali wiec zaczynam sie denerwowac moze wiesz kiedy rozsylaja?

5.I jak o daleko od dworca 2 razy tam bylem i myslalem ze nogi mi odpadna

6.Jesli jestes dyrektorem lub nauczycielem w tej szkole nie zwracaj na mnie uwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciezko mi uwiezyc ze ludzie po takiej szkole moga nauczyc sie czegos w dziedzinie animacji 3d 2d sam kiedys dawno temu konczylem podobna szkole i jedynie czego sie nauczylem to podstaw programow do dtp.. ale pieniadze ktore na to stracilem moglbym wydac na prywatne lekcje gdzie napewno nauczylbym sie wiecej... tak naprawde jezeli chodzi o 3d to polecam ksiazki, tutoriale, i cierpliowsc tego nie da si e poporstu nauczyc na wykladach 2 razy w tygodniu... jesli chodzi o inne rzeczy np DP. fotografie to moze jest to nienajogrszy wybor...wszystko zalezy od ludzi uczacych w tych szkolach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoła jest w porządku :) jestem po pierwszym roku grafiki komputerowej, można się dużo nauczyć jeśli tylko chce się uczyć ;) Sczególnie jeśli ktoś nie zna obsługi programów graficznych to napewno po roku bedzie znał bardzo dobrze :) A jeżeli ktoś zna to też dowie się dużo ciekawych rzeczy :)

 

Ok nie będę robił reklamy bo nie wiem czy to dozwolone na forum :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem....- ktoś kto ma chęć... dowiedzieć się czegoś na temat "reklamy" czy "grafiki"... powinien raczej samodzielnie szukać rozwiązań... a nie u ludzi którzy sami decydują czego możesz a czego nie powinieneś sie nauczyć...

co złego to nie ja...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności