Skocz do zawartości

HEEEEEEELP


Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko panowie...!

Już pisałem o moim problemie... że scena nie chce mi się renderować ale nic... nie dostałem konkretnej odpowiedzi :(

Mogę komuś podesłać moją scenę... żeby ją sprawdził? Jakieś osobie co ma chwilę i zna sie na rzeczy... Jestem początkujący i za bardzo nie wiem co zjebałem... co źle zrobiłem... :( Qurde robiłem tą scenę 4dni i jak ją tak zostawięc to chyba się potnę :(

Ludzie ratujcie...!! Proszę...!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość User190

Powieś na jakimś serwie i kto będzie chciał to sobie ściągnie (na jakim? - darmowych jest pełno, choćby nawet onet.pl :-)

pzdrwka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Gdy otwieram scenę, to wyskakuje mi błąd, że nie mam jakiegoś pliku - Viewport Manager for DirectX, czy coś takiego... Hmm... z jakiego to maxa??? Ja mam 4.2...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ściągnąłem tą scenke, czas rederingu rzeczywiście zmierza do nieskończoności, próbowałem róznych zmian w ustawieniach i bez efektu, problem prawdopodobnie tkwi w materiałach (chociaż to dziwne bo to chyba standardowe materiały z biblioteki), moze komuś innemu uda sie dojść co jest nie tak

 

zmień wszystkie mat. na standardowy (np nadaj całej scenie mat. z dowolnej szarej kulki z mat. editora) i sprawdź jak będzie szlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema!

panowie poradziłem sobie już z tym chlornym moim problemem :D

Wiecie co zrobiłem? Dałem box\'a 700*700 i dałem do niego materiał z reflection do tego jeszcze 5 świateł :D Śmiejcie się...! uczę się na błędach...

PS

Linki już nie działają bo nie mam problemu :D

Dzięki za zainteresowanie!

możecie zobaczyć pod tym linkiem moją pracę... tylko jeszcze textury:( Może ktoś mi pomoże z HDRI?

http://www.max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=2497

Pozdroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności