Skocz do zawartości

komputer typu tablet


Nilfheim

Rekomendowane odpowiedzi

hej, macie doswiadczenie z rysowaniem na ipadach itd?

zastanawiam sie nad kupnem, nie mam duzego budzetu wiec ipad odpada, chyba ze bardzo uzywany.

widzialem takie nawet za 300 zl ale czy ktos to uzywal, glownie chodzi mi o to zeby posiadal apliakcje w stylu brushes na ipada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Za 300zł? Zdajesz sobie sprawę, że taki chiński tablet, ma bardzo niską rozdzielczość, dosyć starą najczęściej wersję androida i nie ma ekranu pojemnościowego, nie ma multi-touch'a... praktycznie do niczego taki sprzęt oprócz internetu się nie nada.

 

Zachęcam już lepiej do kupna jakiegoś WACOMka do komputera. iPad, tablet do rysowania - nie. Jeszcze nie teraz (zreszta jest w tej chwili nawet taki watek na glownej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam to. W 3 stówki się zmieścisz.

4d241.jpg

 

 

A tak serio to od kilku lat sam szukam czegoś takiego do szkicowania. Nie ma jeszcze takich tanich dobrych elektronicznych szkicowników. Jedyne sensowne urządzenie ma cenę około 4 tysiące złotych i to jest już zwykły PC w formie tabletu, Asus ep 121 slate. Tylko że bateria trzyma niecałe 4 godziny.

 

http://tablet-online.pl/2011/02/26/news/tablet-asus-eee-note-tani-elektroniczy-notatnik/ To moze cie zainteresować. Czarnobiałe ale ma piórko z poziomami nacisku. Nie wiem czy już jest dostępny i w jakiej cenie.

Edytowane przez Monio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulki - Ten NoteSlate to sprzęt którego nigdy nie było i prawdopodobnie nigdy go nie będzie. ;P Poczytaj, mają tylko zapowiedzi i rendery, nic więcej.

 

Ja myślę że za jakiś czas któraś firma pójdzie po rozum do głowy i zmontuje prawdziwy tablet dla grafików i tak też go bedzie promowała. Asus już delikatnie w tym kierunku zadziałał ale promocje mieli taką jakby bardzo nie chcieli żeby się dużo egzemplarzy sprzedało. Szczerze liczę na nowy i bardziej dopracowany model ich sprzętu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość JacekMikowicki

Na chwilę obecną tylko iPad. Widziałem ostatnio w metrze gościa który szkicował. Wychodziło całkiem, całkiem. Pewnie kwestia wprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam nie wiem, szkicowanie na ipadzie, to chyba jak chcesz laskę poderwać w autobusie. Mysle, ze wciąż szkicownik da lepsze rezultaty zarówno wizualne jak i te związane z podnoszeniem skilla. Malowanie po szkle poza studiem wygodne jest tylko na reklamach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakchcesz poszpanowac to jedziesz z ajpadem. Jak chcesz sie nauczyc rysowac to z olowkiem. Jesli lubisz bardziej tworzyc plama/pedzlem to polecam takie cus http://www.pentel.com/store/pentel-pocket-brush-pen albo jakies markery Copic.

Na wszystkich tabletach jakie widzialem - wystarczy troche slonca i mozesz go uzywac jako lusterka. Bezsensowny wydatek. Jak juz i tak masz tablecik to sobie mozna pomazac ale zeby w tym celu kupowac - odradzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności