Skocz do zawartości

Laptop mobilny do 2000


dziup

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam zamiar nabyć laptopa, którego główną cechą ma być mały rozmiar i duża mobilność [znośna ciężkość]. Nie będzie na co dzień używany do tworzenia grafiki 3d/Cada bo od tego mam zestaw stacjonarny, ale jednak czasem przyda się na przenośnym laptopie otworzyć plik w cadzie w celu szybkich poprawek lub zrobić szybki mały render [możliwe?] więc nie może to być zbyt słaby egzemplarz, ale też nie potwór wydajności, z tego co mi się wydaje tak zwane "netbooki" nie dadzą rady takim programom? Nie wiem, w każdym razie oto wymagania:

 

- niska cena - poniżej 2k

- mały rozmiar ok.11-13 cali

- wytrzymała bateria [przynajmniej 4h.]

- NISKA WAGA najlepiej ok 1,5 im więcej tym gorzej

- sporadyczna możliwość swobodnego korzystania na nim z cada/3dmax [ w związku z tym nie wiem jaki powinien mieć procesor/grafikę, czy ATOM da radę? i3, i5? invidia ion?]

- nagrywarka DVD

- niskie temperatury

 

rozmiar dysku bez znaczenia, wygląd też, choć lepiej żeby obudowa była wytrzymała [a la aluminium?], laptop będzie w ciągłym ruchu więc dobrze by było żeby się nie rozpadł po kilku miesiacach

 

 

Do tej pory miałam HP Pavilion dv5-1160ew który był zbyt duży do tego celu, zbyt ciężki i zbyt przegrzewający się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności