Skocz do zawartości

Studio B4 Modele low-poly produktów w hipermarkecie


Rekomendowane odpowiedzi

Studio B4/ Wojtek Wierusz

Informacja o polu działania firmy (Modelowanie 3d Wizualizacja)

 

Poszukuję osoby do modelowania i teksturowania

 

Forma zatrudnienia: (umowa o dzieło lub F Vat ) PRACA ZDALNA

 

Obowiązki:

Modelowanie, Teksturowanie, Wypalenie do tekstury 3d Max.

 

Do zrobienia są atrapy produktów(low-poly) które wypełniają półki w hipermarkecie,

Model półki jest zrobiony trzeba wymodelować wyłącznie produkty na podstawie zdjęć i ustawić je na półce, którą trzeba później dopasować(poprzesówać półeczki w górę i dół),

Atrapy trzeba będzie poteksturować, mam po trzy zdjęcia na pólkę: front i boki tak, żeby można było nałożyć teksturę również na boki wystających i końcowych produktów. po wymodelowaniu i oteksturowaniu trzeba będzie wyrenderować całość do jednej tekstury.

Na zdjęciach jest niestety dystorsja i trzeba je na początek sobie przygotować,

 

Wymodelowałem pare półek i mogę powiedzieć że czas przygotowania jednej to od 30 min do godziny,

 

Tutaj znajdziecie dwie gotowe półki i przykładowe zdjęcia: http://studiob4.pl/zip/polki.zip

Czasami na pólkach są butelki, lub inne okrągłe przedmioty, które również trzeba będzie podmodelować,

 

Docelowo taka pólka będzie widziana tylko z przodu i boku w rzędzie z wysokości wzroku człowieka tak że produkty znajdujące się powyżej tej wysokości nie potrzebują być zamknięte od góry.

 

 

Jeśli ktoś będzie zainteresowany to proszę się wycenić (cena za półkę) napisać jaką formę rozliczenia preferuje, napisać ile półek może zrobić dziennie, od kiedy może zacząć (najlepiej już) i dopisać nr telefonu w celu omówienia szczegółów.

[email protected]

Temat: Półka/Inię Nazwisko- jeśli można tak prosić.

 

Pozdrawiam,

Wojtek Wierusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności