Skocz do zawartości

ile będe tak mniej wieęcej potrebował czasu żeby 3ds max 5 opanować


kiler

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 12 lat :D no i właśnie ile będe tak mniej wieęcej potrebował czasu żeby 3ds max 5 opanować albo inaczej ile zazeło wam czasu to zajeło Text

 

[Edited on 25-3-2003 by Tesaurus]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ciężko właściwie stwierdzić ile czasu to zajmie. Napewno trzeba się nauczyć podstaw a potem robić w 3dsmax dużo i eksperymentować. Im więcej pracujesz nad modelami tym szybciej się nauczysz i dojdziesz do wprawy.

 

Pozdrawiam: Lucas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....osobiście bardzo dużo nauczyłem się z dostępnej literatury (głównie tłumaczeń zachodnich autorów). Pamietam pierwszą wersje 3D studio to wtedy się nazywało a juz miało bardzo rozbudowane mozliwości. Prawda taka, że człowiek uczy się całe życie. Obecnie jest tyle tutoriali (korzystam nie tylko z tych maxowych), że naprawde jest już dużo łatwiej rozwiązywać jakiś problem....Polecam tutoriale z inetu jak i dobrą książke o samym maxie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mis ie wydaje ze czas tu nie ma wielkiego znaczenia wiekszosc lezy w tobie to jak ty jestes pojętny i jak szybko potrafisz zapmietywac fakty a takze istotne zeczy , poniwarz jestes młody powinienes sobie szybko przyswojic maxa napoczatku pewnei bedzie ci trudno i nie raz bedzie sie wkurzał i zostawiał go i wracał do maxa jak najdzie ciebie pomysł ogólnie rok dobrego siedzenie powinien ci pokazac wszystkie podstawy w amcxie ale musisz sie prztyłozyc do dtego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Indorek

Ja siedze w Max\'e juz ... lepiej nie będę pisał ;) ale nic z niego nie rozumiem. Zawsze sobie obiecuję że zrobię wreszcie scenkę którą będę mógł pokazać większemu gronu i... :( nie opanowałem renderingu, o modelowaniu nie wspomnę. Co prawda interesuje mnie jedynie Vizualizacja architekturki, lecz ... ja jestem tempy i nie potrafie sobie z 3D dać rady. Lecz kiler to tylko ja mam tekie problemy więc baw się dobrze :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 lat masz?

No jaki zbiek ja mając 13 wystartowałem

Teraz mam 16 i dużo nie wiem. Tak naprawdę to życia by mi nie stykło żeby się na CG (computer graphic) znać :(

 

 

Właściwie z maxsem bawię się 2 lata. Programowanie VB HTML PHP.... 1 rok

A jeżeli to tak podliczyć to będzie ok 1 miesiąc 12 godziny na dobę przy maksie:D

 

Kiedy Tomek wystartował z katedrą?

nie przypadkiem 3 lata temu?

 

Wiem żę nie wiem taki jest mój podpis.

 

Więc jak cię to wciąga to siadaj przed maxem!

 

A co można zrobić po spędzęniu 360h

jezu to już tyle#$@#$

Ale mie pogieło:P:P

 

Zobacz na mojej stronie:o

Buttonik poniżej z www

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jedno pytanie do autora topicu: a po co Ci to wiedziec?

ja sie osbiscie bardzo dziwie osobom, ktore zadaja takie pytania bo z mojego punktu widzenia to nie ma duzego znaczenia: jak chce to zaczne sie uczyc programu niezaleznie od tego ile mi zajmie nauka, tym bardziej ze tak naprawde nie wiadomo ile to moze potrwac.

jesli Ci np. powiem ze siedze w maxie 5lat i nic nie umiem to co? zrazisz sie? nie odpalisz maxa? nie kupisz ksiazki? jesli tak to lepiej nic nie bede mowil:)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o i jescze jedno: jak masz 12 lat to super! ja tez bym chcial zaczynac w takim wieku. czlowiek ma cale zycie przed soba i kupe czasu wolnego do siedzenia przed maxem:) ja od dawna nie odpalalem programu i nic nie robilem bo za duzo szkoly a bedzie chyba jeszcze gorzej w liceum:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.... ja sie ucze od 3miechow, mam 14 latek i idzie mi calkiem dobrze:)

 

Mysle ze jak masz 12 lat to ci to moze zajac ( dojscie do tego poziomu co ja )

ok 9miechow, poniewaz w tak mlodym wieku maxa jest bardzo trudno opanowac, wiem z doswaidzenia bo jako 12 latek zasiadlem w maxie i go porzucielm po tygodniu bo se z nim nie moglem poradzic, wrocilem do niego dopeiro 3 miechy temu i jestem happy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności