Skocz do zawartości

Problem z widokiem w viewport


guffqa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i zwracam się o pomoc, otóż mam pewien problem, który pojawił się nagle i prakrytcznie bez powodu (pewnie przez przypadek kliknąłem coś czego nie powieniem się dotykać ;p) zresztą zobaczcie sami na screenie...

 

problemto.jpg

 

Wszystkie modele wywróciły się tak jakby tył na przód i w dodatku pojawiła się dziwna przezroczystoć...dodam, że to nie jest problem z alt+x... mam nadzieję, że szybko pomożecie bo mam wene a dzięki temu stoje w miejsciu;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

właśnie o to chodzi że alt x jest wyłączony! zwróć też uwagę na to jak modele są wywrócone hmmm... a i dodam jeszcze, że po wczytaniu projektu o 5min w tył jest tak samo więc to chodzi o jakieś opcje w maxie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moze invertnales polygony? To nie tlumaczyloby zupelnie przezroczystosci, ktora afair wywoluje albo altX, albo zmniejszenie visibility w properties obiektu.

 

Dla spokoju ducha - zaznacz ten flipniety obiekt i zobacz co sie dzieje po wcisnieciu altX ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli masz nalozony na to jakis material to sprawdz czy w nim nie ma przezroczystoci. wlacz tez Backface Cull w wlasciwosciach obiektu. mozesz tez zprobowac w zakladce Display wylaczyc wyswietlanie materialow i zobaczyc czy to cos zmienia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności