Skocz do zawartości

Fotografia: Michał Słowikowski


michalslowikowski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

nazywam się Michał Słowikowski i "działam" we Wrocławiu.

 

Od około 4 miesięcy zajmuję się fotografią studyjną. Chciałbym podzielić się z Wami moimi pracami, które będę sukcesywnie dodawać.

 

Zapraszam więc do zaglądania i rozpoczynam fotografią Moniki, która pewnie pojawi się jeszcze klika razy. W tym przypadku w charakterze glamour.

 

1. 01michalslowikowski.png

 

 

Pozdrawiam,

M.S.

Edytowane przez michalslowikowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witamy Kolegę na forum!

Uważam, że oświetlenie bardzo fajne ale nie do końca kompozycja jest ok... A to dlatego, że to co powinno być na pierwszym planie zostało zsunięte na drugi - za mało twarzy. Zdjęcie skupia cała swoja uwagę na nie właściwym miejscu... :-) Jeżeli chodzi o włosy widać, że eksperymentujesz i próbujesz nadać pewnej ekspresji i to jest fajne. Jednak przedstawiona kompozycja jest trochę za mało interesująca. Starałbym się iść w kierunku większego minimalizmu i prostoty. Reasumując nie jest źle jak na początek aby tak dalej. Czekamy wiec na kolejną porcje zdjęć :-)

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście coś się źle działo z wywoływaniem. U mnie zdjęcia wyglądały tak, jak powinny.

Podmieniłem wszystkie na nowo-wygenerowane. Mam nadzieję, że teraz będzie ok. Kolory powinny nabrać życia.

 

Dorzucam kolejne zdjęcie - Monika w klimacie fashion, za którym szczerze mówiąc nie przepadam.

 

7. 07michalslowikowski.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności