Skocz do zawartości

Wilk nieumarły


Raven

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przedstawiam wersje nieumarłego wilka. Siateczka ta sama co w "żywej" wersji. Założenie było takie: ma być jak najciemniejszy, futro bardziej zmechacone oraz posiacać gnijące rany. Nie jestem pewien co do kolorystyki ran jak i futra. Zrobiłem tyle wersji że nie wiedziałem w końcu co lepiej się prezentuje. Czekam na uwagi, opinie i sugestie. Pozdrawiam.

wilkud.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Trochę dziwne te żółte plamy- ja rozumiem że mięso gnije na zielonkawo ale w takim razie pozostała część futra wygląda na dziwnie czystą i chyba trochę psuje efekt. Zgniliznę powinno być chyba lepiej widać tam gdzie futro jest krótsze- na pysku i łapach. Przepraszam że marudzę- po prostu "coś tu nie gra" a nie wiem do końca co. Może dire wolf od GW Ci podsunie jakieś rozwiązanie.

 

Oczki ma bardzo ładne

 

Zapomniałem obrazka:

 

http://www.bymtl.com/gallery/undead/vampire-army/wolf-doom2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kość z nogi to z eMpeckiem ustaliłem że ją dodam. Nad gołą skórą myślalem ale byłby zbyt pstrokaty. Jeśli chodzi o czerwień i biel w ranach to była jeszcze godzine temu, ale wyglądało za bardzo na żywą tkanke a nie na gangrenowe rany. Popracuje jeszcze nad txt i zrobie update.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem trzeba jednak siateczke zmienic choc troche - bo teraz wyglada na zbyt dobrze odrzywiony - powinienes go mocno odchudzic - zeby zostala sama skoora i kosci

 

a co do czerwieni i bieli - wydaje mi sie ze jednak czerwien by sie przydala ale nie taka oczobitna tylko taka brudna bardziej karmin niz czerwony

 

i jeszcze tak patrzac - on ma na wardze takie cos czerwone - jakby kto go dziabnal - zrob tego wiecej - moze nawet obierz mu kawalek pyska ze skory - tak zeby bylo widac gole zeby

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej, ale imho kosci, sciegna powinny byc bielsze ew. zolte, one nie gnija tak szybko jak mieso moim zdaniem, takie wystajace biale zeberka fajnie by wygladaly, no i ciemna zakrzepla krew tu i owdzie pod ropa tez by mogla byc. Chociaz nigdy nie widzialem zgnilego wilka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh - no niby jest ok - ale kurcze - on powinien bys straszny co najmniej - a teraz jest taki... no... hmm pobrudzony...

 

no nie wiem - pysk ci fajnie wyszedl - koscc na nodze mniej

 

inna sprawa - te wszystkie dziury w jego ciele wygladaja jak wyciete nozem (i to ostrym) - powinno byc wiecej jakiegos syfu - czyli dziury powyrywane a nie powycinane itp itd

 

no ale jak to darkelf stwierdzil - to przeciez nie glowny bohater nie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie jestem zadowolony z wyglądu wilka, mam nowy pomysł na txt (całkiem inna koncepcja). Z samego rana biore się za jego realizacje. Jak mi wyjdzie zobaczymy i ocenicie. Siatki nie chcę zmieniać, musiałbym rigować dwa razy a nie lubie tej czynności :), na to co chcę osiągnąc w nowej wersji bedzie myślę pasować. Komplet animacji do wilka już wykonałem i wydaje mi się że zagrają do obu wersji. Dzięki za uwagi są dla mnie nieocenioną pomocą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba główny problem to regularność, "czystość" tych ran- nie wycieka żadna ciecz, krawędzie są wyraźne... Skoro skóra rozdarła się na żebrach to coś tam powinno wyciekać na brzuch i brudzić futro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regularne rany muszą być bo tak powstaje owrzodzenie czyli gnicie tkanki z powodu niedotlenienia (nie chcę pokazywać referencji bo są niesmaczne). Jeśli chodzi o zacieki, nie wiem jaką techniką to zrobić i w dodatku na ciemnym futrze, czy podkolorować (jest lekko podkolorowane ale nie widać tego zabardzo) czy narysować ropne krople wypływające?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w tą stronę ? Oczywiście przy szyi i pysku trzeba by dłużej posiedzieć ale gdyby faktycznie tak się psuł i na dodatek ruszał to soki ściekałyby mu na łapy i dół brzucha, przyciemniając je. Swoją drogą współczuję grzebania się w takich referencjach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez pewien czas byłem odcięty od komputera więc się trochę przedłużyło. Wersja finalna wilczka jednak jest już gotowa, nic nie będę poprawiał i tak za dużo czasu na to poświęciłem :). Mam nadzieję że poprawki które zrobiłem dzięki waszej pomocy ukształtowały to straszydło tak aby podobało się jak największemu gronu forowiczów. Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

wilkun4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie blizej przyjrzec to jest jescze za bardzo :) normalny serio !!!

niestety tak jest prawda niby te rany blizny ta ropa ale lapki jakies za normalne widziales kiedys ZOMBIE ???!!! :) I tak jest dobrze ale cos mi tu smierdzi ,,, ja na twoim miejscu bym cos doprawil jakies kosci ... niewiem , ((( mozesz go wygladzic popoprawiac i dac do galerii )))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności