Skocz do zawartości

Komenty newsow na haslo


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

Czy cos takiego by przeszlo ze zeby wstawic newsa trzeba byc zarejestrowanym na forum , a podczas wsylania komentarza trzeba podac login i haslo tak jak na scr ponizej :

 

r.jpg

 

jak juz byla taka propozycja to mozecie to skasowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jestem za. To samo na shoucie, gdzie rowniez co wieczor kasuje rozne.. nieeleganckie epitety pod adresem max3d. Zastanawia mnie skad tych ludzi (moze liczba pojedyncza bylaby tu wskazana?) przywiewa.

 

Najlepiej byloby zgrac pliki cookie forum z serwisem i ktos zalogowany na forum nie musialby sie logowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drug myslalem nad tym bo wiem ile ludzi teraz pracuje nad tym nowym forum ale tak z drugiej strony ztwierdzilem ze jak juz cos robia to niech zrobia wszystko :) zeby pozniej nie bylo poprawek dlatego zamiescilem propozycje , decyzja nie nalezy dzieki Bogu do mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co takie ograniczenia? moze jeszcze zrobic test DNA coby nikt obcy sie nie przypaletal? po co zwracac uwage na tych debili co bluzgaja na max3d, ch*j im w d*pe przeciez wiecie ze forum jest git, czym tu sie przejmowac. I nie kazdy moze i chce trzymac pliki cookie na dysku, jak wchodze na forum musze sie logowac i chyba szlag by mnie trafil gdybym przed kazdym dzialaniem na forum musial sie logowac i logowac i logowac....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przeciez mowie ze nie bardzo moge miec pliki cookie na kompie i JA MUSZE sie logowac za kazdym razem, tak jak ludzie ktorzy korzystaja z kawiarenek netowych, i jeszcze raz mowie nie ograniczajcie forum tylko dla tego ze ktos tam ma o nim zle zdanie i pisze glupie komenty, kto bedzie chcial popsuc klimat to i tak to zrobi (patrz 4 posty wyzej ;->) to tyle ,pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...hmm... gdyby moja niechec do logowania wynikala tylko z lenistwa to wiesz nie mialbym nawet maila.... dzizasss mowie tylko ze wyglada na to jakby forum mialo sie stac jakas enklawa w internecie, czy nie przyjemnie jest wejsc na f. przejzec bezstresowo i wyjsc, napewno przeciskanie sie przez dziesiatki pol "kogin/pas." nie jest zbyt fajnie, nie boj sie, nikt Ci tu nic nie ukradnie... "...bo i tak prawdopodobnie nic nowego nie wniosa do tematu..." i bez takich podtekstow prosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co takie ograniczenie? ano poto ze ludzie ktorzy nie sa userami na ogol pisza to co im slina na jezyk przyniesie i jestem bardzo za, cosik takiego powinno zreszta byc i na shoutcie.

To nie ma nic do bycia enklawa, to nie jest wielki problem sie zajerestrowac, z regoly zajmuje to kilka minut a dosc skutecznie odstrasza trolli i inne netowe fenomeny.

Na foto.pl jest dosc ciekawe rozwiazanie - po rejestracji mozna komentowac od razu ale pracki wstawiac dopiero po 24 czy 48 godzinach, imo to rowniez dobre sito.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o komentarze bardzo - naprawde bardzo rzadko trzeba tam sprzatac

 

Jakbys nie zauwazyl dlatego rzadko trzeba sprzatac bo na glownej stronie komentowanie newsow jest malo popularne nie mam pojecia dlaczego tak sie dzieje ale ludzie wola popisac glupoty na shoucie niz napisac cos konkretnego do danego newsa a szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności