Skocz do zawartości

PAMIEC !!!!!!!!!!!!!


Gość Karawan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Karawan

mam 384 ramu (nie ddr) i pIII 1 ghz, i problem z maxem+windows98. Ustawilem sobie wlasne parametry pamieci wirtualne - staly plik, 768 mb. i mam pytania:

 

1. Czy zwiekszenie tej wartosci pomoze dla maxa?

 

2. Pomimo takiego pliku wymiany, max czesto ma \"problemy\". Czy to wina defragmentaciji dysku?

 

3. Mam scene okolo 300.000 face`ow. W brazilu jest funcja samples, gdzie ustawia sie parametry (1x1, 2x2 itp). Do czego to sluzy, bo ja oprocz wydluzenia czasu renderingu nic nie zauwazylem.

 

4. A sunb-surface effects?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

1. Ja znam osoby, które plik wirtualnej pamięci ustawiały na 1-2 GB i więcej... Gdy miałem 128 MB RAM\'u, niektóre większe scenki wieszały się przy renderingu dopóki nie ustawiłem na 2 GB, tak więc każda ilośc się przyda.

 

2. Defragmentacja moim zdaniem jest także bardzo ważnym elementem. Najlepiej robić to regularnie, bo jak się na dysku sporo namiesza to MAX straaasznie zwalnia.

 

3. Teraz pisę z pamięci a BRAZILA używam od niedawna, ale od tego zależy rozmycie krawędzi obiektów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień system.

Ja mam XP nie jest full-wypas ale gra.

Jak masz duzo ramku. To możesz sobie włączyć rendering w maxie i ustawić priorytet na najniższ dla maxa. Teraz mam włączony render wyszystko chodzi ekstra. Prawie system wielo zadaniowy polecam. Teraz max zużywa u mnie 150 mb remu a procek ciągle jest obciążony 100%. Moge sobie otworzyć cosik jescze może maxa i coś po modelować :)

 

 

A ja mam 512mb ddr od wczoraj i jest zajebiście.

:):(:D;):cool::mad::o:P:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności