Skocz do zawartości

Szukam zatrudnienia.


patq2012

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Wiesz różnie bywa. Kiedyś jak miałem 17 lat klient poprosił mnie o przesłanie oczekiwanych warunków zatrudnienia. Na poczcie wysłałem faksem kartkę A4 z wielkim napisem uczynionym markerem "50zł/godzinę". Nie odezwali się. Teraz wiem, że brakowało mi doświadczenia przede wszystkim w kontaktach interpersonalnych, bo pewność siebie już miałem :D

Niestety w wielu kwestiach możemy uczyć się na własnych błędach tylko. Jedyna rada to zwiększyć szansę, zwiększając próbkowanie - po ludzku - każdy kto wysłał 5-6mln ofert pracy znalazł zatrudnienie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha,i jeszcze ważna rzecz,pracodawcy proszą o portfolio,ja nie posiadam go,gdyż brak mi modeli żeby wyposażyć dom,albo łazienkę,jest to niezbędne żeby komuś swoje prace pokazać?I mam jeszcze jedno pytanko,ile macie lat,i ile lat doświadczenia w grafice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim to dział propozycji/komentarzy związanych z serwisem. Na takie wątki jest inne miejsce "Praca szukana", tyle, że wątki muszą spełniać pewne kryteria. Tam możesz zamieścić informacje o tym co potrafisz, link do swojego portfolio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności