Skocz do zawartości

Export canvas do jpg


claude

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że to nobowe pytanie ale...

Dosyć dużo moich prac wrzucam na forum, i muszę za każdym razem zapisywać widok do psd lub tiff i dalej w photoshopie do jpg.

 

Czy nie ma jakiegoś sposobu aby od razu zapisać widok do jpg. Trochę męczy mnie to przerabianie plików. Niby głupota a zajmuje trochę czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Hmm to jakiś może soft do snapshotów? Makowy systemowy lapie okno aplikacji, badz caly ekran, win 7 ma narzedzie wycinania poprzez zaznaczenie obszaru ekranu(zacny jego bajer to zaimplementowane mazanie po obrazku po zrobieniu snapshota) plus pewnie na sieci jest jeszcze masa darmoweg osoftu do szybkiego zrzutu ekranu z zapisaniem do pliku.

uzu

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, dzięki i nie ma sprawy:) Po przesiadce z maka właśnie bardzo mnie ta opcja win7 pozytywnie zaskoczyła.

Tak mi się jeszcze przypomniało. Jeśli potrzebna jest wieksza funkcjonalnośc (nagrywanie filmikow, krótkich z udostępnianiem - bez babrania się w kompresje oraz "gdzie to umieścić" - oraz trochę lepsza funkcjonalność snapshotów (też z udostępnianiem) to jest taki darmowy sofcik jak Jing ( http://www.techsmith.com/jing.html). Bardzo daje radę:)

uzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności