Skocz do zawartości

Logo-gra


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wiem ze skoro prosze o komentarze to licze sie takze z krytyka....ale nie taka ze to kompletne badziewie :(((..mam dopiero 18 lat i w maxie bawie sie od hmm liczac wszycho to ok 2 lat z przerwami a bez przerw to ok 0,5 roku....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ni wiem..mozesz albo zmniejszyc intensywnosc swiatla.. no na oko.. zeby bylo dobrze. No albo w ustawieniach rendera zmniejszyc diffuse czy specular itp w opcjach GI.. (no przynajmniej w brazilu tak jest) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam....update bedzie prawdopodobnie jutro...bo dzisiaj mam niestety nauke:(((...a co do wieku...to hmm..wieszkosc grafikow ktorzi robia zajebista grafe maja jush przewaznie po 21 lat i sa na studiach...a ja dopiero sie ucze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokuj aj mam 22 lata i tez dopiero co sie ucze za pózno poznałem maxa albo za pózno go dostałem pozatym mieszkam w małym miescie hehe wiec nie dziw sie ze tak pózno mam maxa dostałęm go rok temu , Pozatymmasz fajną prace lepsze było w 1 fazie rozwoju ale te piorunki sa słabe lepeij jak bys dał takie błyskawice hmm niewiem jak ja mam ci to wytłumaczyc hehe:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SiD - dostales MAXa rok temu pod hoinke :D:D:D ??

Ej a s tymi byskawicami to dodaj hociaz jakiegos fajnego glowa naokolo nich ;)

I co to w morde kreta ma byc f tle - gwiazdy ?? - hyba zartujesz (zmien to)

 

[Edited on 5-3-2003 by MaggeM]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piorunki..hmm...wiem ze trzeba zrobic glow...i zrobilem na video post i tam ustawilem glow..ale nie wiem czemu nie chce mi tego renderowac :((...co do tla to nie sa gwiazdy tylko taka byle jaka texturka..a niedlugo bedzie inna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jakos w ogole nie kojazy sie to \"logo\" z kosmiczna strzelanina, od pierwszego spojrzenia skojazylo mi sie z takim wiszacym mikrofonem z lat 60-tych :)

Poza tym ta czcionka \"Serpentine\" jak to wyglada? Tyle jest niesamowitych darmowych czcionek w sieci, ze nawet nie musialbys tworzyc nic poza samym napisem gdyby byl pisany jakas bajerancka \"kosmiczna\" czcionka + lekka modyfikacja dla odroznienia!

Z calym szacunkiem, ale powinienes calkowicie zmienic koncepcje i podejscie do tego co chcesz zaprojektowac, bo to co jest nadaje sie na logo np. lokalnej stacji radiowej w USA.

 

pozdr

Marek

 

P.S.

SID: co trzeba zrobic zeby dostac maxa pod choinke? Ja tez bym chcial! :D

 

[Edited on 6-3-2003 by MareG]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez wy jestescie Chłoapki powarznie przyznac sie który to wymyslił z ta chojika co ??

 

 

Maggem czy MareG Mówiec mi i to juz heheh

Nie dostałem

go na pod choinke jzu wam psize jak tio było

 

wiec tak keidys przybył kolo do cafe gdzie pracuje i chciał wyjkorzystac pod maxa ( bez skojazen prosze ) 8 kompów do renderingu sieciowego , Bo miał prace zrobiona na konkurs , mnie zawsz interesiło jak to sie robi no i sobie on przybył i mi podstawy pokazał hehe byłem w niebowziety przegrał mi maxa 4 a potem wpadłą do mnie by mnie czegos nowego nauczył był moze z 4 razy i pokazął mi podstawy a nawet nie wielką ich czesc kurde wiekszoc z tego co teraz robie to robie samemu musze sie uczyc na tutkach lub na zasadzie prób i błedów wiec prosze nie wymyslac moji drodzy takich gadek o Choince oki , bo to nie ejst smieszne lecz przykre musze do tego kolesia jeszcze nie raz zadzwonic by mnie odwiedził szkoda z enie kupiłem od niego ty ksiązek co je potem na allegro sprzedał no trudno , achaa i jeszcze jedno jak ktos dostanie maxa podchoinke to napewno sie tym nie pochwali hehehe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Co do koncepcji...to mam juz calkiem inna i niebawem ja ujawnie swiatu :D...co do literek to tez je zmienie tyle ze nie bede uzywal zadnych czcionek tylko sam od podstaw wymodeluje jakas zmodyfikownaa literke :)...a macie jakies pomysly na tło??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności