Skocz do zawartości

z drugiej strony ekranu ....


azazel

Rekomendowane odpowiedzi

no niewiem jak wy ale jak czytam czysj post to zastanawiam sie jak ten koles wyglada .. czy jego twarz sprwia tak mondre wrazenie jakie prubuje zrobic piszac danego posta :D ... a wiec tera daj wam szanse .. pokazcie sie .. wyjdzcie z ukrycia :P ja wygladam tak .. a wy ??

0302_221519X.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 278
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajny pomysl- ja wygladam jak \"Gandalf\":D:D:Datak b. serio to nie lubie swoich fotek hey(ale nie mam kompleksow)

 

[Edited on 4-3-2003 by Tomek Kosiorek]

image002.jpg

to fotka z okresu konca mojego punkowania(widac szczatki irokeza)do paszportu-wtedy wazylem 75-teraz 115kg:D

 

[Edited on 4-3-2003 by Tomek Kosiorek]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pan Marcoos razy dwa i pól (dziś w złym humorze bo mu Quadro DCC nie chce chodzić jak powinno)

 

bacznośc !

 

ja2.jpg

 

spocznij ! już można się śmiać

kto następny odważny ?

 

 

 

[Edited on 5-3-2003 by marcoos]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gotham - widze uderzajace podobienstwo zdjecia do avatara... :P

 

Jak wszyscy, to ja tez... To jest wspomnienie tego lata - pan Boms, jeszcze wtedy nieletni, czlonek kadry instruktorskiej podczas jednej z codziennych (a moze raczej conocnych) imprez pt. \"za bezpieczny weekend, Wladziu\" :D

 

boms_revealed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o w morde tez mam takie krzeslo! A nie to moje :P Niezle sie na nim jezdzi (jazda!!! :P)

Jesli sa jakies panny tutaj to dobrze by bylo zeby sie ujawnily...

 

[Edited on 7-3-2003 by Eko]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wam pokaze siebie ale hmm nie wiem czy to dobrze zrobie , Jak cos to ja wiecznie usmiechnięty i mój pokuj mania grania heh Mam nadzieje ze ja sie zle tu nie przezantuje hehe ale widze ze nie tlyko ja stary kon wyglądam jak dziecko hehe to zdjecie jest jak miałem hmm nie wiele lat heh około 18 hehe ale tera zjestem nie ogolony a wlosy hehe mam dłuzsze (przez tyle lat urosły) ehehe

 

 

ScanImage01.jpg

 

 

 

[Edited on 29-3-2003 by SiD]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys ktos tam napisal ze podobno Gotham to moj facet i takie tam bo se na forum slodzimy itd .....

ja to prostuje tu macie mojego piknego po paru piwkach

no wykasowalam ten poscik i tyle co by sie nikt nie denerwowal i zeby czasem ktos nie pisal bzdur ....

 

wiec na to miejsce wklejam fotke Till ´a Lindemann´a i koniec .....

 

[Edited on 7-4-2003 by MeG]

tillduhast.jpg

 

[Edited on 7-4-2003 by MeG]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez pisze ze to moje sloneczko jest !!!!!!!!!!!! moj facet co by wam wytlumaczyc a przynajmniej niektorym ze gotham to nie moj facet

a co do mojej fotki to i tak nie postuje bo sie na forum tak zwany \"kociol\" zrobi i pelno niepotrzebnych komentarzy

a co do postowania fotki mojego faceta to nie bylo za mdre bo juz sie z komentarzami zaczelo wiec ja chyba wykasuje ...........

 

[Edited on 5-4-2003 by MeG]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu bo po pierwsze zdjec zeskanowanych mi brakuje ... skaner zdechl i poki co kasy mi na niego brakuje

/ ale zapostuje/

po drugie nie mam ochoty na glupie posty co niektorych

po trzecie dzieki aferze pana M /Mr.M/ to mi calkiem ochota przeszla na postowanie

mojej fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meg a czemu sie tak denerwujesz? zmarsczi Ci wyjda :)...a tak na serio to nie ma sie co przejmowac co nielktorymi komentarzmi..i jesli nie chesz nie zamiesczaj zdjecia...wkoncu to Twoja osobka i Ty sama za nia odpowiadasz:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... No w sumie wypada pokazac jakies swoje zdjecie nie z przed 19 lat... Akurat dzisiaj sie dowiedzialem ze jesli na jutro nie bede mial swoich zdjec to bede wisial.... Wiec sobie zrobilem a sumienie (fajnie ze jeszcze mam ;) ) zmusilo mnie do pokazania buzki tutaj.

 

Wiadomo twarzyczek sie nie wybiera wiec apeluje o rozbudowe tego threada bo cos widze ze rzadko kto sie decyduje na pokazanie buzki.

 

Dobra, aby uscislic wizerunek to mam 193cm wzrostu i waze 90kg.

 

To chyba wszystko.

 

 

000ja2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrcze! naprawde bardzo fajny pomysl z tym zamieszczaniem wlasnych facjat. jak jakas znajde na dysku w pracy to tez zapodam, a co !

 

ps.tylko bez komentow w stylu-\"rany! jaki ty jestes stary !\" :) ..ma sie juz te ..o qrde, pamiec mi szwankuje, ale pamietam, ze w \'78 ........[hmmm]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gotham nie złosc sie ale fajnie wyglądasz znaczy sie przerazająco , jak patrze na twoją fotke to normalnie jak rodem z filmu o Vampirach hmmm Kocham Vampiry i jak bym był kobietą to miałbys u mnie BiG + hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności