Skocz do zawartości

Niezależna wytwórni filmów animowanych szuka ludzi chętnych do pomocy


Gość Skavinsky_studios

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Skavinsky_studios

Niezależna wytwórnia filmów animowanych "SkavinskyStudios" szuka animatorów i grafików 3D do pomocy przy tworzeniu postaci oraz otoczenia, potrzebnych do realizacji projektu-kreskówki 3D. Po ukończeniu elementów projketu szukanie dystrybutora na własną ręke lub w przypadku nie pozyskania żadnego oddanie filmu na festiwal animacji. Technika produkcji: 3D potraktowane shadrem 2D "cartoonReyes" http://www.reyes-infografica.com/plugins/cartoon.php

Mile widziane osoby z Krakowa i niedalekich okolic, ale także wszyscy inni którzy mają ochotę i czas pomóc w realizacji powyższego projektu.

 

W zamian za pomoc przy realizaji animki oferuje:

* umieszczenie w cerditsach

* udzielanie lekcji rysunku komiksowego

* tworzenie stron internetowych

* załatwianie różnego rodzaju softu :)

* udzielanie podstawowych lekcji Pascala

* moją dozgonną wdzięczność i chęć niesienia pomocy w jakichkolwiek problemach :)

** Oczywiście w razie znalezienia dystrybutora podzielenie się dochodami

 

Preferowany kontakt to:

* e mail [email protected]

* gadu-gadu 3726215

 

JEŚLI MASZ OCHOTĘ ZMIERZYĆ SIĘ Z POWYŻSZYM PRODUKTEM TO GORĄCO ZAPRASZAM!!!

 

P.s

Oto jeden z bohaterów powyższej animki:

Lesiu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Skavinsky_studios

Dzięki za chęci :) Widzisz tego ludka powyżej, po prostu trzeba go zrobić 3D, to niestety nie moja działka ja jestem tylko procudentem, reżyserem, scenarzystą, montażystą, rysownikiem i częściowo animatorem. A wychodze z założenia że każdy musi robić to co umie najlepiej :) Oprócz tego ludka trzeba zrobić jeszcze kilka postaci oraz elemnty otoczenia takie jak drzewa, pojazdy, budynki itp Progreamy dowolne np Maya ważne tylko żeby końcowe dzieło dało się zaimportować do maxa. Jeśli masz ochotę, czas i czujesz się na siłach podjąć takiego zadania to zapraszam do współpracy. I pisz na GG jak możesz :)

 

WSZYSTKICH INNYCH RÓWNIEŻ SERDECZNIE ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Skavinsky_studios

ano proste że chodzi o jakieś płytki z PC-FORMAT czy tego typu magazynów ;-P ....przecież nie myśleliście że chodzi o piractwo prawdaa? hehehe :))))))

 

a wiec krotka dopowiedz do ogloszenia. Na razie nasza wytwornia sklada sie z 9 osób. Mamy ukonczone fragment sceny 3D oraz w produkcji są dwie postacie. Pozatym nawiązaliśmy kontakt z Katarzyną Bujakiewicz( jesteśmy z nią umówieni na przyszly tydzien) oraz Wojtkiem Paszkowskim ktorzy maja podlozyc glos w naszej animce :)

 

Tak więc wszytko jak na razie idzie ok :)

 

Nasza niezależna wytwórnia dalej szuka osób chętnych do współpracy więc jeśli ktoś ma ochotę wejść w projekt to gorąco zachęcam. Zmieniłem GG gdyż tamten numer jest już nieaktualny i dlatego chciałem wszystkich przeprosić którzy pisali i nie doczekali się odpowiedzi. WIELKIE SORKI :)

 

A więc jeszcze raz gorąco zapraszam wszystkich pasjonatów kreskówek do współpracy

 

I chciałem podziekować Adamowi Kochańskiemu za modelik...świetny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc ja moge wam pomoc ewentualnie z jakimis przedmiotami lub z otoczeniem ale nie chcial bym zebym tylko ja to robil nie jestem jeszcze dosc dobry i nie czuje sie na silach choc bardzo chcialbym pomoc zobaczcie sobie mniejwiecej jak ja robie! http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=8986

 

jesli byscie potrzebowali jakiej kolwiek pomocy w robieniu krzesel itd to odezwijcie sie na gg 1936719 napewno pomoge pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności