Skocz do zawartości

Płaca


Mateusz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam (maly) problem...

dostalem "zlecenie" na wykonanie "promocji" pewnej firmy.

chodzi scisle mowiac o wykonanie:

1. loga,

2. plakatu promujacego (na slupy) full color B1

3. projektu graficznego strony internetowej...

 

ile mam za to zawolac?

niby niepierwszy raz jestem w takim polozeniu, ale wczesniej wszystko bylo zalatwiane przez "tatusia" a teraz klient doczepil sie sam, za czyims poleceniem....

zaznaczam ze calosc bedzie robiona "na lewo".

pracy troszke bedzie facet jest raczej wymagajacy, co nieco zna sie na rzeczy...

 

z gory dzieki za odpowiedz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

skoro nie jest to zaden przetarg i juz masz te robote to powiedz wiecej niz bys chcial dostac - jesli sie nie zgodza to opusc cene do tego co chcesz zarobic -> oni beda szczesliwi ze utargowali ty ze zarobiles i tak to co chciales... a jak na pierwsza cene dadza pozytywna odpowiedz to zarobisz wiecej ;-)...

ile za to wziasc: 2 lata temu kumpel za bardzo prosta stronke (glownie tekst, oparta na ramkach, logo bylo gotowe, strona wyszla BEZNADZIEJNIE) zgarnal 700zl (powiedzial ze tyle dostal) -> robil przez "tatusia" jego dalekim znajomym... mysle ze krzyknij od 1500zl w gore -> zalezy na ile sie cenisz i na ile bedzie skomplikowane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dr Ug: wiesz sa tez ludzie co potrafia zabic dla 10zl ale jak bedziesz chcial wynajac "profesjonaliste" to bedziesz musial zaplacic duzo duzo wiecej...

pozatym Mateusz pamietaj ze kiedys ktos za cos wezmie od ciebie wiecej kasy niz bys sobie tego zyczyl - dlatego jak mozna trzeba brac jeszcze wiecej - zeby zostalo... (joke)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności