Skocz do zawartości

Wnętrze grodu


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no to tak: sufit ladny ci wyszedl, kolumny ciut gorzej, atekstura na podlodze nie pasuje :) dalej, te drzwi w tle wyglodaja jakos mizernie i te slupki (metalowe?) sa nie z tej ery ;d - ciut realizmu brakuje ;D no dobra dalej, czemu te flagi sa przezroczyste? rozumiem ze to jakas cienka tkanina? ale jakos to dziwnie wygloda :P no dobra teraz ten rycerz.. on sciaga jakos ten helm z glowy? bo wygloda na takiego ktory jest zakuty na wieki w tym helmie a dwa to on tam ma zarowke w srodku? przewaznie rycerzykom nie widac prawie nic za ta cala maskarada (jak na filmach sie widuje) wogle to jakiegos chuderlaka z niego jest :P i moglby se ta zrobie wypolerowac :D. no dobra to tyle co widze ja jako niewprawny grafik i co mi sie zbytnie niepodoba

ale ogolnie mowiac robi pozytywne wrazniee tylko cos tu z cieniami nie gra hmm nie no jak dlam nie moze byc ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec ogolnie fajnie wnetrze.. rycerz trocche taki nijaki. I jako calosc powinien byc lepszejszy klimat.. Ale ogolnie jest dobrz :P... HEy a moze ten rycerz to ty przbrany za rycerza idacego sobie w takiej sali jako ze ta sala bardziej nasze czasy przypomina.. (krzesla itP)

Ej no i ten podpis - co to MA BYC..;)

 

[Edited on 5-3-2003 by MaggeM]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dodam ze przy takich ujeciach - zblizenie + dalszy plan, powstanie dosc mala glebia ostrosci, wiec powinienes zastosowac efekt typu DOF i rozmyc albo glowe rycerza, albo dalszy plan. W ten sposob podkreslisz na co widz ma zwracac uwage, a co traktowac jako wypelnienie (albo wnetrze? albo rycerz?) Jesli chcesz pokazac rycerza i wnetrze, to niestety musialbys go postawic np przy ktoryms slupie i potraktowac jako eksponat

pozdr

 

[Edited on 5-3-2003 by MareG]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak pozatym nie pracuj juz nad nia.. nie ma sensu. Skonczyles i tyle i jest tu w galerii :D Rob cos innego - wykorzystaj zdobyte umiejetnosci i wez pod uwage opinie. I rob coraz lepsze pracki.. Gdybys widzial ile ja ton narobilem w przeszlosci. A tak jak bedziesz siedzial nad jednym to sie zanudziszm, a trzeba sie rozwijaac i bawic sie dalej robiac inne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności