Skocz do zawartości

Lightwave 11 - state of the union


Fazi69

Rekomendowane odpowiedzi

Testuje już od kilku dni różne Instances i bullety i w końcu wygląda na to że LW staje ponownie na nogi. Modeler co prawda nie ruszony ale spójrzmy prawdzie w oczy, czy jest coś czego nie można obecnie wymodelować ?

 

Jako że jestem stary piernik już i LW znam od 19 lat to nie czekam ani na integrację Layoutu z Modelerem ( tfu tfu tfu przez lewe ramie ) ani na żadne kopiowane wodotryski z innych aplikacji. Jestem ogólnie zadowolony z tej wersji.

 

A jakie pierwsze wrażenia z waszej strony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jak samplowanie poprawili, jeśli tak to czy zachwali dobrą prędkość renderera, jest szybciej niż w LW10?

 

Tu ci nie pomogę. Nie renderuję nic w czym jakość samplowania miała by aż tak strategiczne znaczenie abym musiał porównywać między wersjami. Mam jednak zaufanie do betatesterów z których większość to profesjonalne studia. Cały system AA i sampling wizualnie wrócił do klasycznego działania ze starych wersji czyli poszczególne pass`y AA są widoczne pod koniec renderowania klatki. Bardziej mi to odpowiada bo widzę mniej więcej co się dzieje i ile to może potrwać oraz ile zaoszczędzę zmniejszając jakość AA. Co do ustawień to wybieramy ilość próbek na piksel od 1 do 2048 i co ciekawe mamy dwa osobne zakresy. Minimum samples i maximum samples. Nie wiem jeszcze jak to działa dokładnie. Zakładam jednak że wersja finalna pojawi się na dniach i będzie to jaśniej wytłumaczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Newtek nie dotrzymał jeszcze nigdy terminu więc zszokowany to nie jestem. Tymczasem na pewnych peryferiach internetu, na nieznanych wodach opanowanych przez korsarzy jakiś tam do testów prerelase można znaleźć :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności