Skocz do zawartości

Render NET ?


DarCon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich przybyszów !!!

 

Mam takie pytanie dotyczące renderowania przy pomocy dwóch komputerów z tym że jeden komp pracuje na Athlonie a drugi na Pentiumie czy komputery o różnych typach procesorów da się połączyć aby użyć opcji net Render w Maxie ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

tez mam 2 compy work station athlon i server pentium ... renderowalam juz pare animacji zarowno w maya / za pomoca net menagera Muster/ i w maxie i nie mialam zadnych problemow ... / obydwa leca pod win 2k i linuxem . /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze jeden jest amd a drugi intel nie ma wogule znaczenia jedyne znaczenie moze miec predkosc prockow i lacza pomiedzy nimi i najlepiej tu urzyć kart 100MB a jesli sa tanie lub macie mozliwość zakupienia to 1000MB ale 100MB starcza i procki powinny byc przyblizone z predkoscia. bo majac 2GHz i 500MHz to raczej licho bedzie to juz lepiej dać by calość robil 2GHz co innego jak masz 2GHz i 1.5GHz no to juz jest lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaster miales chyba na mysli Mb a nie MB bo jezeli MB to sie jeszcze z takimi niespotkalem :D

A co do tych kart 1000/100/10 to ja niewiem czy warto bo kosztuja jakies 150 pln a to i tak w praktyce przy szybkich dyskach spokojnie na 100 sie osiaga okolo 10 MB/s tak zeszybsze karty chyba mijaja sie z celem no chyba ze ktos naprawde posiada wypasiony sprzet :>

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności