Skocz do zawartości

mysz


sith_LORD

Rekomendowane odpowiedzi

cze ..dostalem pozwolenie od klienta więc wystawiam...

wymodelowałem ją w parę godzin referki dostałem dzis po południu...wieczorem porawki a teraz ląduje tutaj..

ok1800 poly..główny bohater gierki(której tytułu ujawnic jednak nie mogę),będzie też wersja w high poly z futerkiem, do intra ale to w przyszłości..na razie tyle:)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jakoś niesłychanie przypomina mojego avatarka! Jeśli to nie Stitch, to ktoś z niego zjechał po całości... dla mnie na pierwszy rzut oka to Stitch.

Nie wiem czy nie przydałoby się pociachać ucho od środka... na pewno będzie animowane a przy takiej powierzchni jeden polygon może się źle deformować... to tylko moja sugestia... ale Spróbuj Sith zgiąć takie uszysko, mające tylko jeden poly od środka... (no chyba że w czasie gdy przewidywane jest tylko ujęcie od tyłu... to spoko)

pozdrawiam

 

wasz forumowy Stitch :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey, juz na rekomendacji na glownej zobaczylem stitcha :) fajny, troche siatka bokrojona za bardzo w niektorych miejscach. co do uszu... hmmm ja sie naliczylem 6 poligonow z góry na doł, a po drogiej stronie jest backside, a sith wloczyl 2side w materiale, i w maxie visible edge nie widać po ciemnej stronie mocy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak miał być to Stitch to budowa ciałka jest zupełnie nie z tej bajki + brak detali. Jeśłi to nie ma być Stich to koncept arter, wziął pieniążki a nie powinien ;)...

 

Jeśli chodzi o uszka to jeśli są z jednego poly to dokładnie tak jak powiedział Kris, jeśli jest to poly jednostronny jak powiedział Damian, to niech mi ktoś wytłumaczy te czary jakich dokona osoba teksturująca go.....

 

A co do samego modelu to bardzo ładny, bardzo dobrze oddana główka :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście po części przypomina stitcha ale jak dla mnie jako myszka jest jak najbardziej do przyjęcia :) widziałem myszki w różnych wersjachmyślę że gdy dojdzie sierść i dopracowana teksturka wszyscy zmienicie zdanie co do myszowatego inaczej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh po co się zastanawiać czy to plagiat czy nie ? Ja jestem do człowieka podobny co mnie jeszcze nim nie czyni wiec czemu z myszy robicie Sticha ? Nie jest Stitch, nie jest plagiat.

 

Model bardzo fajny, z charakterem, ostry ten tępy wyraz twarzy i oczywiście te wystające ząbki :). Jak KTOŚ zajmie się już teksturą to też ją pokażesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności