Skocz do zawartości

Kupno modo od luxology.


marcin.m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hej, można kupić w luxology ale trzeba i tak vat rozliczyc ze skarbowka. Kupując u mnie od razu jest to zalatwione, bo ja naliczam odpowiedni VAT.

 

W razie co telefon 22/678 36 16

Pozdro

Jacek.

 

PS. No i czemu nie dać zarobić polskiej firmie? Jak cenę będziesz miał i tak taką samą... Ewentualnie lepszą ;)

 

Zresztą zrobisz jak chcesz. Ja już kilku klientów z forum mam... Chyba nie narzekali, skoro dalej wracają.

Edytowane przez Ja-CK-aL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja-CK-aL, sorry, że podważam Twe kompetencje, ale rozliczanie VATu z US następuje tylko w chwili, gdy chcesz odzyskać VAT, czyli wpisać sobie program w koszty. Jeśli tego nie robisz to wystarczy Ci tylko jakikolwiek świstek o zakupie programu w celu uwiarygodnienia jego oryginalności na wypadek jakiejś kontroli(co w sumie i tak jest idiotyzmem, ale cóz, Polska). W sumie też bym się z chęcia dowiedział ile kosztuje w promocji dla użytkowników forum:) Co prawda nie bardzo mnie stać, ale może z nieba spadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modo zakupione u kolegi Tomka S. czyli jak rozumiem w rodzinie? (czyt. firmie;)) Wielkie dzięki za super kontakt!

Ja również nie narzekam i z przyjemnością przy następnej potrzebie wrócę.

 

 

Hej, można kupić w luxology ale trzeba i tak vat rozliczyc ze skarbowka. Kupując u mnie od razu jest to zalatwione, bo ja naliczam odpowiedni VAT.

 

W razie co telefon 22/678 36 16

Pozdro

Jacek.

 

PS. No i czemu nie dać zarobić polskiej firmie? Jak cenę będziesz miał i tak taką samą... Ewentualnie lepszą ;)

 

Zresztą zrobisz jak chcesz. Ja już kilku klientów z forum mam... Chyba nie narzekali, skoro dalej wracają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja-CK-aL, no właśnie między innymi przez VAT ja (jako osoba fizyczna) zamierzam nabyć modo u producenta. Dałbym zarobić polskiej firmie, jeśli miałaby takie same ceny jak producent. Niestety wystarczy przejrzeć losowe sklepy internetowe z aplikacjami 3d (programy, renderery), by przekonać się, że bardziej opłaca się kupić za granicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności