Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Oo cholerka za drugim razem mi pokazało heheh

 

Bardzo fajniasty plakat ale nie kumam tego napisu i co do tego ma oko oko powinno byc za mglą ze ejst slepe nie zauwarza duszy małego człowieka a albo to

 

ten chłopak stoji a wkoo niego on taki sam ale wygladający jak duch taki przeroczysty i wtedy moło by to pisac mały człowiek moze wmeic wielką dusze co ty na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mi to się bardzo podoba... talęt masz... lubie właśie takie plakaty które dają do zastanowienia... lub ukazują coś ale nie wiadomo do końca co... mi się strasznie podobały pracki takiego artysty który tworzył między innymi okładki do płyt Pink Floydów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:DCiekawe jakie beda dalsze relacje-ciesze sie ze chociaz Tobie SCORPI przypadl do gustu- bo zastanawiam sie wlasnie czy jeszcze czegos nie narysowac-tylko ze golych dziewczyn mam juz dosc(narysowalem sie ich mnostwo w szkole a poza tym np. Gotham zapowiada sie b. dobrze wg. mnie i nie chce konkurowac)wiec mam pomysl na druga pastelowa prace:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym to jeszcze umieścił nad taflą wody... i żeby z tego oka krople wody spływały i się rozpłyskiwały o talfe... cos w tym stylu... i żeby ten chlopiec siedział tyłem do oka, zrzucał jakieś kamienie, albo maczał ten palec w tej wodzie albo zeby poprostu był skulony... lub coś wytm sensie... i zeby jeszcze cała scena była troche obrócona....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności