Skocz do zawartości

Fundacja Ad Hoc zaprasza na kursy grafiki komputerowej 2 D i 3D!


Gość Jakub20

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jakub20

Fundacja Ad Hoc zaprasza na kursy grafiki komputerowej 2 D i 3D w programach open

source (Blender, Inkscape, Gimp).

 

 

- autorski program zajęć przygotowany przez profesjonalistów z wieloletnim

doświadczeniem

- dogodne godziny zajęć w weekendy

- Twoja inwestycja to tylko 25 zł za godzinę zajęć – to najtaniej w Warszawie!

- nieograniczony dostęp do platformy e-learningowej da Ci możliwość konsultacji

pomiędzy zajęciami, dostęp do dodatkowych materiałów i zadań oraz możliwość

wymiany doświadczeń z pozostałymi uczestnikami także po zakończeniu kursu

- wykorzystujemy darmowe oprogramowanie Open Source nie ustępujące możliwościami

komercyjnym produktom

- poprzez swój udział wspierasz działalność statutową Fundacji i pomagasz rozwijać

kolejne, innowacyjne projekty

 

 

Najbliższe terminy:

 

 

Blender: kurs podstawowy

24, 25, 3 marca, 1 kwietnia 2012, godz. 9:30 – 15:30

Blender: kurs zaawansowany

14, 15, 21, 22 kwietnia 2012, godz. 9:30 – 15:30

Inkscape

28, 29 kwietnia 2012, godz. 9:30 – 15:30

 

 

Szczegóły: http://adhoc.org.pl/szkolenia/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ogólnie inicjatywa bardzo fajna, cena atrakcyjna tylko właśnie jest ten problem prac prowadzącego. Nie chcę tutaj zniechęcać nikogo swoją wypowiedzią, bo prace nie zawsze muszą iść w parze z umiejętnościami przekazywania wiedzy:

 

ale sam fakt takiego portfolio, podejrzewam, że wykładowcy, bo tylko jednego widać w kadrze szkoleniowej grafika:

http://kotlarski.daportfolio.com/

 

oraz tego ze odpowiada na oferty w serwisie zlecenia.przez.net, na projekty związane wyszparowaniem zdjęć, z lekka zniechęca ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jakub20

@Monio

Tak, racja jest literówka powinno być 31 zamiast 3

 

@max_1989

Z Łukaszem współpracujemy już pewnego czasu w tym okresie zdobył nasze uznanie jako skuteczny trener potrafiący sprawnie zrealizować zaplanowany program. Cenimy go za wysokie umiejętności przekazywania wiedzy, zaangażowanie i dobry kontakt z uczniami. Uważamy że jest w pełni kompetentny w prowadzonych zajęciach i dlatego uważamy że jego skromny showreel niema wpływu na poziom prowadzonych zajęć za których poziom możemy śmiało ręczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nikt mnie nie zmusza, każdy chce zarobić itp. ale ja bym na taki kurs nigdy nie przyszedł... napiszę dlaczego.

 

Jeżeli już ktoś pobiera kasę, to fajnie by było zobaczyć jakieś prace prowadzącego, przynajmniej bym sobie zobaczył czy ten ktoś ma większe pojęcie o tym, co uczy lub jakiego poziomu mogę się mniej więcej spodziewać. Jak zobaczyłem prace na stronie podanej przez maxa_1989, to pomyślałem, że to żart. Wiem, że to nie musi o niczym świadczyć, jednak skutecznie odpycha. Ogólnie nie jestem pozytywnie nastawiony do takich kursów. 600zł za 24h, no ok, ale w tych godzinach w kursie dla zaawansowanych mam włosy, cząsteczki, tkaniny + modelowanie, teksturowanie, renderowanie... najwyraźniej jest to liźnięcie tematu, a nie kurs zaawansowany. Przydałyby się jakieś dokładniejsze informacje jakie zagadnienia są poruszane. Dla mnie kursy tego typu nie maja po prostu sensu albo kierowane są dla ludzi leniwych, którym się nie chce przeczytać helpa, albo nie rozumieją nic z filmików na youtube czy vimeo. Mogę się założyć, że więcej nauczę się po przerobieniu kilku tutoriali ze strony blenderguru(za darmo) niż po wydaniu 1200zł na kurs podstawowy i zaawansowany.

 

Napiszcie, co dokładnie jest poruszane na zajęciach. Może pokażcie efekty końcowe... wtedy przyznam się, że się myliłem.

 

Jeżeli kogoś uraził ten post, to bardzo przepraszam, nie miał takiego zamiaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jakub20

@jacob

 

Niema obowiązku zapisywania się na warsztaty wszystko można zrobić samemu, jednakże sporo ludzi potrzebuje motywacji albo czuje się pewniej jeżeli rozpoczyna naukę pod opieką trenera. Dlatego między innymi ludzie zapisują się na kursy Worda albo Internetu (sic!).

 

Z racji wykonywanej profesji znam wiele osób zajmujących się grafiką, jednak niewielu spośród nich potrafi przystępnie zaprezentować posiadaną przez siebie wiedzę mimo że często są to osoby z wieloletnim doświadczeniem. Między innymi dlatego mając na szali z jednej strony słabsze portfolio a z drugiej doświadczenie w przekazywaniu wiedzy i dobry kontakt z kursantem, szczególnie przy kursie który ma zaprezentować podstawy pracy z 3D jak i przełamać opory zarówno wobec idei oprogramowania OpenSource, zaryzykuję osobę której doświadczenie trenerskie zapewni większe szanse na sukces.

 

Jeśli chodzi o wyniki pracy edukacyjnej polecam link z modelami jakie po 3 dniach wykonali uczestnicy naszego wcześniejszego kursu (modele zostały uproszczone na potrzeby klienta AR oryginalne są bardziej złożone).

 

http://adhoc.org.pl/2012/02/zimowe-ogrody-juz-otwarte/

 

Jakub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, przestańcie marudzić. Jak profesjonaliści zajęci są trzepaniem zleceń na lewo i prawo to i nie ma komu kursów prowadzić :-P Dla osób, którym czytanie helpa i tutoriali sprawia problem i uważają że siedząc przy kompie na kursie wiedzę po prostu wchłoną, chyba nie jest ważne jak zajebiste są prace prowadzącego, tylko czy wie co klikać żeby uzyskać "efekt jak w Matriksie". Przecież wytłumaczyć początkującemu obsługę programu 3D może prawie każdy z kilkuletnim doświadczeniem (w ogólnym użytkowaniu programu) i przyzwoitymi umiejętnościami komunikacyjnymi. Nie trzeba wirtuozów animacji by wytłumaczyć na czym polega kluczowanie, prawda? No, to jeszcze na dobitkę: http://www.a-render.eu/pl/portfolio.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności