Skocz do zawartości

Spotkanie w celach "rysowniczo - edukacyjnych...?"


emenems

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

szukalem wczesniej podobnego tematu ale jakos nie moglem sie doszukac, stad tez obawiam sie ze pomysl moze sie okazac nietrafiony no ale...

 

otóz zastanawiam sie nad mozliwoscia zorganizowania spotkania na ktorym przynajmniej kilka osob zalozmy z tego forum spotyka sie w jednym miejscu i wspolnie rysuje wynajetego wczesniej modela/ modelke (studium aktu). W praktyce trezba by po prostu sie zgadac w kilka osob, wynajac modela i w jakims umowionym miejscu (mieszkanie, pokoj w hotelu czy cokolwiek) sobie porysowac. Nie wiem czy bedzie odzew na taki pomysl, mysle ze wspolne spotkanie tego typu nie tylko ulatwi sprawe jesli chodzi o zorganizowanie czego takiego, no ale tez mozliwosc rysowania czlowieka z natury jest czyms czego mnie osobiscie bardzo brakuje w nauce rysunku i anatomii czlowieka ktorą sie aktualnie zajmuje, osobiscie jestem ze śląska cieszynskiego, ale jestem otwarty na propozycje a przede wszystkim licze na jakis odzew...

W moim przypadku problem glownie polega na tym ze nie dysponuje miejscem w ktorym moznaby takiego modela porysowac gdyz nie mieszkam samniestety, kwestia znaleznienia modela to moim zdaniem przeszukanie paru ogloszen..

 

co wy na to..??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Przejdź się do jakiegoś Domu Kultury w swojej okolicy i zapytaj czy przypadkiem nie odbywają się tak takie, albo podobne spotkania. Dawno temu jak regularnie grałem w gry bitewne to spotykaliśmy się właśnie w Domu Kultury, w sali obok odbywały się czasem zajęcia z malarstwa, rysowania ale nie wiem dokładnie na jakich zasadach to było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności