Skocz do zawartości

Pytania dot. konkursu ArtBuzz


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość WafeGHG

Prace należy wykonać techniką 2d, czy znaczy to że mogę namalować obraz w sposób "normalny" farbami olejnymi/akrylami i wykonać fotkę mojej pracy?? czy taka praca będzie zgodna z kryteriami oceniania?? mam mało czasu a malarstwo odręczne szybciej mi idzie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace należy wykonać techniką 2d, czy znaczy to że mogę namalować obraz w sposób "normalny" farbami olejnymi/akrylami i wykonać fotkę mojej pracy?? czy taka praca będzie zgodna z kryteriami oceniania?? mam mało czasu a malarstwo odręczne szybciej mi idzie xD

 

A czy malarastwo jest 2d czy 3d?? Jak 2d tzn ze mozna, DOWOLNA technika 2d, nie ma rozroznienia na media cyfrowe i tradycyjne, chyba ze to ASP to wtedy na komputerze nie mozna... XD Masz rację, mi tez szybciej idzie tradycyjnie, dlatego z reguły zaczynam na papierze!! Akryl dobra sprawa! :) Zawsze mozesz przeciez potem zrobic skan i domalowac w szopie/painterze... :):)

 

Ja mam pytanie odnosnie oceny... Mozna wiedziec co i jak bedzie mniej wiecej oceniane w procentach?? Jest jakies kryterium czy wedlug "widzi misie"?? Co jest najwazniejsze, pomysl wykonanie, technika...

Edytowane przez blukazs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że dopóki praca nie jest skończona miniaturki nie wstawiamy. Ja np. pracy jeszcze nie skończyłem, ale nie chciałbym, żeby praca przepadła już teraz tylko dlatego, że nie wstawiłem miniaturki. Rozumiem, że wstawiamy dla oznaczenia finału. Jeśli źle zrozumiałem to prosiłbym o poprawienie mnie : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie jest tak, ze prace ktora jest w pierwszym poscie oznaczona jako final będzie brana pod ocene. Wstawienie miniaturki jest znakiem dla mnie, że dana osoba zrezygnowała z udziału [czytaj = nawet nie zaglądam do takiego topicu]

 

Chciałeś oczywiście napisać, że "niewstawienie miniaturki", jest znakiem rezygnacji? Wiele osób wstawiło miniaturki, nie wiem tylko czy ma znaczenie to czy wstawiam miniaturkę do pracy z finałem, czy ogólnie do tematu (nie koniecznie finału).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maciek_: Tfu, oczywiscie NIE wstawienie - było już dla mnie późno wczoraj :DD. Wstawienie miniaturki = posiadasz juz finalna pracę, nie stoi na przeszkodzie, zeby finałem była praca w jakimśtam stopniu niedokończona [ale może byc na takim etapie, by można było ją zgłosić]

 

@Varmer: Sry man, ale wszyscy mieli tyle samo czasu. Gdybym teraz przedłużył byłoby to nie fair dla tej całej reszty, ktora juz oddala prace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcialbym sie czepiać ale postawienie tak sprawy "nawet nie zagladam jak ktos nie dal miniaturki" jest nieuczciwe, nigdzie nie bylo zapisane ze trzeba dac miniaturke, a nie ma przecież obowiązku wchodzic w post "pytania dotyczace konkursu artbuzz". a przynajmniej nie ma takich zapisków w poscie "Informacja o konkursie". Zdaje sobie sprawe ze obyczaj nakazuje wstawiac miniaturki do swoich postow. Ale jeżeli wszyscy mają być równo traktowani tak jak Varmer to powinni zostać osobiscie poinformowani o obowiązku zamieszczenia miniaturki. (jak na cghubie to robią gdy występuja jakies błędy)

 

z poważaniem Paweł Słabiak

ale oficjalnie zabrzmialo :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności