Skocz do zawartości

FINAŁ [Artbuzz Challenge] Piotr Gajda/RaVirr


RaVirr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

To, co mi się podoba w ostatniej wersji to to, że hitler wygląda trupio - niczym ofiary jego obsesji. Natomiast do czego bym się "przyczepił" to fryzura - hitler czesał się na lewo... Zakodowało mi się to, bo mnie tata za młodu czesał specjalnie na prawo... :) ;)

Edytowane przez Juliusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajjj, z fryzurą się zagalopowałem. Często robiłem lustrzane odbicie obrazka i został w takim położeniu i stąd zmiana kierunku zaczesania ;) Myślę nad nowym obrazkiem bo ten wyszedł niespecjalnie ciekawy, a przydałoby się w końcu coś wygrać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem sam pomysł jest ok. Hitler, jego obsesje, lęki i dążenia - wiadomo, samograj a dodatkowo temat tak wciąż fascynujący że wydaję się, że wciąż jeszcze o tym można sporo powiedzieć. Moim zdaniem jednak tutaj to jest zbyt banalne. Twarz Hitlera na tle obozu koncentracyjnego i swastyka.. hmm.. Może jakby to była okładka książki " Hitler- autobiografia" to bym to łyknął ale tutaj w moim odczuciu zbyt banalnie.

Jeśli chodzi o wykonanie. Kolory mi się podobają. Są stonowane i wszystko współgra, chociaż nie jest to monochrom.

Głowa Hiltera to osobny temat:D Walczyłeś z nią z tego co widziałem ostro. Nie wiem, czy malowałeś to na podstawie jakiegoś konkretnego zdjęcia czy nie. Proporcje w każdym razie są skopane, twarz jest znacznie za mała w stosunku do głowy.Zrobiłem Ci małego overpainta, jeśli się nie obrazisz:

obsesja8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem sam pomysł jest ok. Hitler, jego obsesje, lęki i dążenia - wiadomo, samograj a dodatkowo temat tak wciąż fascynujący że wydaję się, że wciąż jeszcze o tym można sporo powiedzieć. Moim zdaniem jednak tutaj to jest zbyt banalne. Twarz Hitlera na tle obozu koncentracyjnego i swastyka.. hmm.. Może jakby to była okładka książki " Hitler- autobiografia" to bym to łyknął ale tutaj w moim odczuciu zbyt banalnie.

 

Mialem doladnie takie samo odczucie, mozna by zaserwowac jakies dynamiczne ujecie z mapa/planami podboju polski lub ba! calego swiata i jego znerwicowane krzyki/ karcenie wlasnych oficerow? Powodzenia nastepnym razem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, zawsze mogło Ci chodzić o deformacje jego głowy czy twarzy. Wiadomo to otwiera zupełnie nowe możliwości. Ale to muszą być swiadome deformacje wynikające z twojej wiedzy na ten temat. A Ty zbyt długo walczyłeś z tą głową żeby można było pomyśleć, ze celowo ją deformujesz, dlatego wychodzę z założenia że jednak chciałeś ją przedstawić dość realistycznie. Stąd overpaint, mam nadzieje że pomocny

pzdr.

Edytowane przez GrzegorzPrzybys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki! Sam mialem swiadomosc ze wyszlo jak wyszlo i chwile sie nawet zastanawialem czy w ogole poddawac to pod glosowanie ;-) Oczywiscie za mala twarz nie byla swiadoma deformacja, do tego dochodzi slaba kompozycja i ogolne przemeczenie obrazka (w koncowej fazie chcialem zrobic z tego plakat propagandowy zeby to w jakims stopniu uratowac..). ICE, wlasnie chodzila mi po glowie taka scena i nawet byl do tego szkic. Stwierdzilem jednak ze mam za malo czasu na wykonanie tego obrazka i odpuscilem. Niemniej jednak i tak ciesze sie z tego obrazka, zawsze to jakas lekcja :-)

Grzechu, dzieki za overa! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności