Skocz do zawartości

FINAL [Artbuzz Challenge] Paweł Słabiak / slabiak


slabiak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

badfood. zadałes mi niezłego ćwieka co z tym fantem zrobic

... myslalem albo o jakims samooblakaniu albo obrzarstwie padło na pierwsze. W sumie masz racje wyszlo podobnie, ale jak RaVirr tez chcial cos podobnego zrobic, to dochodze do wniosku, ze to moze cos podswiadomego?

Araiel chyba bede musial ogarnac co to ten hellsing. mam nadzieje ze dobre :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu kontynuował by temat bo po praca ładna, wszyscy mamy podobne skojarzenia np. ja myślałem żeby skrobnąć coś jak RaVirr lub też obżarstwo, znowu brat mój podpowiedział mi abym zrobił coś z uzależnieniem od komputera co też już mniej więcej

zostało wykorzystane. Mam jeszcze parę pomysłów ale świadomość, że wykonane będą do bani mnie blokuje.Odnosząc się jeszcze do twojego kłopotu to gdzieś przeczytałem że oczy mają spore znaczenie dla części schizofreników .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hellsing, czy dobre? Powiem szcerze nie ejstem jakims fanem anime, ale Hellsing jest rewelacyjny, mroczny krwawy z duzo doza akcji i szczypta czarnego humoru. Tam zobaczysz prawdziwe wampiry a nie jakies pomyje z sagi zmierzch ;)

 

 

Co do pracy, uznal bym to za dosc "klasyczna" interpretacje. Czuc tutaj przytloczenie i silne emocje targajace bohaterem. Do tego kompozycja i kadrowanie zwielokratniajace klima. Ode mnie wyroznienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności