Skocz do zawartości

Finał [Artbuzz Challenge] Łukasz Biernat/blukazs


blukazs

Rekomendowane odpowiedzi

Wersja ostateczna:

 

progressfinx.th.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Ja też!! A dlaczego musimy pokazywać postęp prac?? O.o Ja tam wolę się nie dzielić pomysłami...

 

 

Wrzucam 4 szybkie szkice kompozycyjne:

 

szkice.jpg

 

 

Generalnie pomysł bardzo prosty, misja na księżyc, dwóch astronautów obsesyjnie gra na konsoli... :)

 

[ATTACH=CONFIG]85566[/ATTACH]

Edytowane przez blukazs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Powiem szczerze, że najbardziej podoba mi się surowy rysunek w trzecim poście. Strasznie fajny pod kątem graficznym. Przypomina mi ilustracje do książek Lema. Ostatnie już za bardzo "przekombinowane", ale nie oceniam przed końcem :)

 

Dziękuje, mógłbym tak zostawić, ale w sumie to bardziej szkic by wtedy był, mniej lub bardziej skończony... Chce osiągnąć coś między stylizowaną fotografią a grafiką. Zobaczymy, generalnie bardzo lubię ilustracje do książek jak i same książki Lema... ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie się etap kolejny bardzo podoba, choć niebo w poprzednim jest bardzo interesujące. No i mam słabość do lądownika. Dostałem od żony i syna taki na urodziny. Już go skleiłem i szykuje się do malowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

progress03.jpg

 

Generalnie mam nadzieję że wyjdzie coś fajnego, namiastka koloru... Uspokoiłem trochę lądownik żeby się tak nie rzucał w oczy, podłoże na razie zostawiam, teraz Astronauci... Co do nieba to to zostawie delikatne ślady tego markera... Zależy na jakim monitorze się patrzy, na moim laptopie widać bardziej niż na monitorze na którym maluje.. :/ A w druku to już w ogóle będzie zabawa. XD Moją słabością ostatnio sa generalnie misje apollo, zakupiłem sobie album taschena i robię komiks na zajęcia, właśnie o misji apollo 11. Jak skończe to gdzieś nim pochwale... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności