Skocz do zawartości

Finał [Artbuzz Challenge] Juliusz Kaczmarek / Juliusz


Juliusz

Rekomendowane odpowiedzi

EDIT:

Wersja ostateczna:

Obsesja_final.jpg

 

 

Witam,

To mój debiut w dziale 2D. Przymierzałem się już od pewnego czasu, a szranki - wiadomo - motywują podwójnie.

Poniżej wstępny szkic. Za motyw wziąłem nieszkodliwą, aczkolwiek dość powszechną obsesję... :)

 

Pozdrawiam,

Juliusz

 

Obsesja_szkic_01.jpg

Edytowane przez Juliusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Powiem szczerze, nie znalem tego typu zachowan u ludzi, ale jak widac uczymy sie cale zycie :)

Wykonanie niestety nie dorownalo ambicjom, ale jesli bedziesz wiecej cwiczyc to kto wie moze nastepny konkurs czyms zaowocuje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj żebyś wiedział ICE. Teraz może już nie, z racji wieku mam na to wylane, no i w sumie teraz przeważnie wożę swoje szanowne 4litery samochodem... ale jak byłem mały, uomatko, potrafiłem się wrócić jeżeli przez przypadek nadepnąłem na połamaną płytkę chodnikową. Takie tam małe początki ratowania świata przed zagładą :-)

 

Mi praca bardzo się podobała, może nie na pierwsze miejsce, ale za sam pomysł dałbym podium. Fajnie jakby autor pokusił się o jej dopicowanie, mogłaby powstać naprawdę fajna ilustracja :-)

 

Pozdrawiam,

Niedźwiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za komentarze!

Jeśli chodzi o warsztat, to macie rację - trochę mi na pewno jeszcze brakuje. W sumie w malowanie na ekranie bawię się od niedawna, więc myślę, że wszystko jeszcze przede mną. Choć ja osobiście stronię od dopieszczania pracy - wolę utrzymywać pewną szkicowatość, malarskość, zostawiać ślad narzędzia. Szczegół i gładka linia potrafi zabić dynamikę i ekspresję. No, ale nic - muszę się po prostu rozmalować i tyle. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności