Skocz do zawartości

FINAŁ [Artbuzz Challenge] Michał Puławski/ZiN


ZiN

Rekomendowane odpowiedzi

Okej, ode mnie to by było tyle. Chciałem pokazać trochę surrealistyczną sytuację, którą sam miewam czasami. Mianowicie obudzenie się we śnie będąc przekonanym, że to jawa, lub odwrotnie, na jawie czasem się dzieją takie dziwne rzeczy, że aż trudno uwierzyć :P Heh, można powiedzieć, że to moja mała obsesja, gdyż uwielbiam kiedy dzieją się takie rzeczy, kiedy sam mózg produkuje takie kwiatki, to przeżycia są o wiele lepsze niż mógłby zaserwować najlepiej nakręcony film :P Kurde, a może jestem wariatem? Lepiej już może na tym skończę :P

 

Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia pozostałym uczestnikom :)

 

komikj.jpg

 

 

 

~~~~

 

łip

komikc.jpg

Edytowane przez ZiN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nigdy w życiu jeszcze nie malowałem komiksu w ścisłym tego słowa znaczeniu, dlatego też mam świadomość, że może być sporo błędów i nieścisłości. A tak poza tym, to jeszcze nigdy tak szybko nie napierałem z robotą, ale trzeba się zacząć wczuwać, bo niedługo będzie to na porządku dziennym :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porwałeś się na mega trudne zadanie. Raz że okiełznać trzeba stronę wizualną,kompozycję, która robi się o wiele bardziej skomplikowana niż w przypadku jednego obrazka a do tego dochodzi czytelność narracji oraz zgrabnie napisane dialogi. To jest motyw na którym polegają często twórcy komiksowi, którzy na co dzień się tym zajmują. Uff. Moim zdaniem pomysł bardzo dobry i jeśli chodzi o narrację, z kadru na kadr bardzo czytelnie przedstawiony. Dialogi rozpisane w miarę przyzwoicie chociaż da się wyczuć w tym lekką sztuczność. Jeśli zaś chodzi o wykonanie to moim zdaniem kolor trochę go zabił. O wiele lepiej wygląda to w wersji B&W. Ma więcej mocy, dodatkowo dzięki temu komiks jest bardziej tajemniczy a o to chyba tu właśnie chodzi. Zostawiłbym czerń i biel i tylko zaczął detalizować. Kolory póki co nie są twoją mocną stroną ale w operowaniu czernią i bielą radzisz sobie bardzo dobrze. Np w tej planszy w twoim ostatnim poście kadr środkowy-prawy jest naprawdę świetny. ja bym to zrobił w takim klimacie. Generalnie o wiele więcej ćwiczeń z kolorem jeśli Ci zależy ale też skillował bym coraz bardziej komiksową czerń i biel bo widać że dobrze się w tym czujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności