Skocz do zawartości

Wizualizacje strona do wynajęcia top4


Wizualizacje

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do wynajęcia firmie zajmującą się wizualizacjami architektonicznymi domenę na portfolio firmy. Domena jest stabilnie

 

 

wypozycjonowana od kilku lat i plasuje się mniej więcej w pierwszej piątce lub w połowie top10 Google na hasło "wizualizacje" oraz szereg innych. W tym momencie jest na miejscu TRZECIM w google.pl, na domenie zainstalowana jest zastępcza, prosta strona:

 

http://www.wizualizacje.org.pl

 

Pracuję teraz w innej branży więc rzecz nie jest mi potrzebna.

Rzecz chce więc wynająć. Pod domeną zainstaluję państwa witrynę internetową, pod warunkiem że będzie zoptymalizowana pod SEO lub po prostu zmienię DNSy na Państwa witrynę.

 

 

Cena wynajmu - 150zł miesięcznie a więc znacznie taniej niż usługa pozycjonowania,

 

 

 

PS. Mogę również wynająć osobno, lub razem z tą inną domenę, które obecnie znajduje się w top3 na "wizualizacje". Wynajmuję ją teraz na takiej samej zasadzie pewnej firmie. A więc jeśli ktoś chce mieć od razu dwa portfolio firmy w top3-4 bez potrzeby pozycjonowania to zapraszam.

Kontakt wyłącznie mailowy - [email protected]

 

Sprzedaż domeny - mogę sprzedać jedną z dwóch domen, ale proszę w pytaniu o bezpośrednią propozycję. Domenę mogę wystawić na Allegro.

Edytowane przez Wizualizacje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Popular Days




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności