Skocz do zawartości

Finał [Artbuzz Challenge] Adrian Dąbrowski/Tyciek


Tyciek

Rekomendowane odpowiedzi

No i finał:

 

 

6hqosk.jpg

 

 

[ATTACH=CONFIG]85607[/ATTACH]

 

 

Siemanko!

 

Spróbuję coś zmalować - tyle na ile czas pozwoli :)

 

W stylu: "już jestem kochany złomku to cię troszkę doczyszczę boś się ubrudził pod moją nieobecność".

 

j9o46x.jpg

Edytowane przez Tyciek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Szkoda, ze zabraklo w tej opowiesci kilku elementow, ktore pomogly by lepiej sprzedac owa pasje/obsesje na punkcie ulubionego motoru. Np. Kobiety odtraconej na rzecz ukochanej maszyny etc. Warto zawsze glebiej przeanalizowac prace, i zadawac sobie mase pytaan, po co dlaczego? w jakis posob ukazac to, tamto.

Edytowane przez ICE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no widzisz na to nie wpadłem, to jest moja pierwsza taka bardziej skomplikowana praca - w ogóle brakuje mi skillsów. Myślę że założę za niedługo teczkę forumową i może mi ktoś pomoże w moich poczynaniach z cyfrowym malowaniem :)

 

Dzięki za komentarze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładaj teczke i pokazuj co tam masz :). Nic nie zastąpi ciężkiej pracy i otwartości na konstruktywną krytykę.

Pracka pod względem pomysłu bardzo fajna, to co ICE mówi dodatkowo by ją rozwinęła.

Technicznie też nie jest źle, widać że całkiem dobrze operujesz światłem, a światło to podstawa ;). Osobiście trochę bardziej pod względem klimatu podobała mi się wersja z postu #5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności