Skocz do zawartości

P.I.W.O.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nową kartę graficzną /msi R6850 cyclone igd5 power editionm/ podczas "dopieszczania" mojego modelu nagle max się zawiesił, a później widziałem już tylko paski na monitorze, alt+ctrl+del nie reagował, jedyne co pomogło to reset całego kompa. Miałem podobny problem jak grałem w NFS MW, ustawiłem w opcjach karty ustawienia 3d ... coś tam (już nie pamiętam) i gra śmiga bez problemów, jednak te same ustawienia nie do tyczą maxa i karta wciąż się w taki sposób wiesza.

Powiedzcie mi co ja mam w niej ustawić żeby nie było z nią żadnych problemów?

Podczas gry karta sama się przetaktowuje i sama się podkręca co jest bardzo na rękę. Jak wyłączam grę wraca do optymalnych ustawień. Co i gdzie mam ustawić żeby tak samo się działo w maxie?

Bo już jak pisałem raz się zawiesiła i nie mogę odzyskać straconego projektu - chyba że wy wiecie jak go odzyskać.

Mam go na dysku lecz nie można go otworzyć bo wywala mi okienko z takim komunikatem:

file open failed C - tu ściężka do pliku który chcę otworzyć, tak samo się dzieje jak otwieram z aoutoback-a.

Czy mam rozumieć że tego już się nie da odzyskać, żadnym sposobem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Obawiam sie ze to wina sterownikow, bo niestety nie wspieraja one jakos mega super srodowiska Max'a.

Sprobuj zainstalowac ciut starsze sterowniki i zobacz czy cos podobnego bedzie sie dzialo.

 

Moze to tez oznaczac ze twoj egzemplarz jest wadliwy ale sprawdz go najpierw w jakims 3dmarku niech poleci z 2h i zobaczysz czy po takim wygrzaniu cos bedzie sie dzialo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież pisałem że autoback - też nie działa.

A tak poza tym jak mam rozumieć taki komunikat:

 

"An error has occurred and the application will now close.

No sene changes have occured since your last save."

 

Czy mimo tego komunikatu można ten plik otworzyć, np na innym kompie?

Edytowane przez P.I.W.O.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności