Skocz do zawartości

Laptopy za 1200 pln


Paul

Rekomendowane odpowiedzi

Z okazji takiej, iż sezon działkowy w pełni i jeszcze trochę potrwa postanowiłem kupić laptopa co by trochę pogrzebać przy scenach nad, którymi pracuję w domu. Decyzja miała być prosta - kupić jak najtańszego laptopa. Niemniej wolę się zapytać, żeby nie utopić niepotrzebnie tych 1200 pln.

 

Renderingów oczywiście na tym robił nie będę, pewnie nawet próbnych, bo z doświadczenia wiem, że to najszybsza droga do zajechania tego typu urządzenia.

 

Pytanie moje jest takie. Czy na takim komputerze da się sensownie popracować na scenie ok. 10 mln poly? Laptopy w tym przedziale cenowym mają raczej zintegrowaną grafikę, jakiś Intel HD 6310.

 

Mam na oku HP 635 2x1,65 8 GB, akurat z grafiką dedykowaną ATI 6320.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Ja czasami dłubie w zbrushu na netbooku z AMD c-50/60.

Przy ok 2,5-3mln poly daje rade bez problemu, pewnie dlatego ze ma zintegrowana ATI HD6xxx.

Kupilem go za 940zł i miał służyć jako sprzet do ogladania filmow w podrozy. W fullHD ciagnie spokojnie mkv a to ze wzgledu na grafike z dobrym GPU, w dodatku caly laptop przy maxymalnym obciazeniu zjada tylko ok 17-18W energii wiec za duzo sie on nie grzeje :)

To jesli chodzi o netbooka.

Nie wiem czy przy 1200zł problemem nie bedzie ten IntelHD bo jest to karta graficzna tak slaba ze az szkoda mowic i znacznie zabiera funkcjonalnosc całemu sprzetowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności